MAM
NA IMIĘ
BASIA.

Jestem nauczycielką jogi i psycholożką. Całe swoje dorosłe życie poświęciłam poszukiwaniu połączeń pomiędzy tym czego o ciele i emocjach uczą joga oraz nasza zachodnia psychologia, a zwłaszcza neuropsychologia.

Jestem nauczycielką jogi i psycholożką. Całe swoje dorosłe życie poświęciłam poszukiwaniu połączeń pomiędzy tym czego o ciele i emocjach uczą joga oraz nasza zachodnia psychologia, a zwłaszcza neuropsychologia.

moja historia

Czyli jak z zakompleksionej nastolatki z garbem zamieniłam się w (asymetryczną) superbohaterkę
Praktykuję jogę od 14 roku życia. Popchnęła mnie do tego konieczność – mam poważnie krzywy kręgosłup i gdyby nie joga, skończyłabym na stole operacyjnym i na silnych lekach przeciwbólowych. Moje własne – krzywe, napięte, bolesne, nieposłuszne ciało, posłużyło mi za poligon doświadczalny. Dosłownie – na własnej skórze przekonałam się o tym, że niczego nie można zrobić na siłę. Za to regularna praktyka, w zgodzie ze sobą działa cuda!

od lat rozwijam narzędzia, które pomogą Ci w stawaniu się prawdziwym Ninja-Yogi, który zna siebie I sobie ufa.

Nie jestem filigranową yoga-babe. Jestem ninja. Uwielbiam historie o superbohaterach, muzykę RnB i gangsta-rap. Najchętniej wróciłabym do lat 90tych. Kocham się śmiać.

od lat rozwijam narzędzia, które pomogą Ci w stawaniu się prawdziwym Ninja-Yogi, który zna siebie I sobie ufa.

moja filozofia

Like True Gangstaz…

Każdy jogin jest trochę rewolucjonistą – mierzy się z klasyką, a potem na nowo ustala swoje własne zasady. Znajdujemy to, co działa i w czym czujemy się naprawdę dobrze. Czasem działamy totalnie pod prąd, totalnie po swojemu – like true gangstaz…

Joga to nie tylko ćwiczenia. To styl życia. A ja od lat rozwijam narzędzia, które pomogą Ci w odkrywaniu Twojej własnej ścieżki, w stawaniu się prawdziwym Ninja-Yogi, który zna siebie i sobie ufa.

Wierzę, że moim najważniejszym zadaniem jest stworzenie Ci bezpiecznej przestrzeni do zbudowania głębokiego, autentycznego kontaktu z sobą: do uświadomienia Ci Twoich unikalnych supermocy, rozwijania Twojego własnego potencjału i przekraczania ograniczeń, na luzie, bez ocen i spiętych rywalizacją pośladków.
Mam misję:
chcę zarazić Cię miłością do jogi!

Niezależnie od tego, ile masz lat, gdzie mieszkasz, jak teraz wyglądasz i jaki jest Twój stan zdrowia, możesz na nowo zaprzyjaźnić się z ciałem, zaufać mu i cieszyć się tym, że oddychasz, poruszasz się i czujesz.

Tak po prostu. 

KODEKS
#NINJAYOGI

1.
Specjalizuje się w sztuce utrzymywania (s)pokoju umysłu. 

2.
Wie, że najwyższą wartością jest dążenie do harmonii umysłu w relacji ze sobą i ze światem. 

3.
Rozumie, że nie ma jednej ścieżki dobrej dla wszystkich i wyłamuje się ze schematów. 

4.
Nie szczędzi wysiłków, aby nauczyć się siebie. 

5.
Ufa sobie i jest lojalny w stosunku do siebie. 

6.
Wie, że jest główną przyczyną tego jak się czuje i najważniejszą osobą odpowiadającą za poprawę tego stanu. 

7.
Bierze pełną odpowiedzialność za siebie i swoje decyzje i niczego nie pozostawia przypadkowi

8.
Utrzymuje ciało, umysł i ducha w zdrowiu i równowadze. 

9.
Potrafi odpoczywać. 

10.
Jego jedyni wrogowie to nieuważność i lenistwo. 

spotkajmy się

Rozwijaj matę, zakładaj luźne gacie. Czas na jogę. Nie będzie nudno!

Możemy się spotkać w onlajnie.

Piszę bloga , prowadzę jogowy kanał na YT , razem z redaktorem Czciną nagrywam podcast JOGAPDEJT (do posłuchania na Spotify, iTunes i Google Podcast), tworzę autorskie kursy online do  praktyki w domu. Często pojawiam się w mediach. Codziennie motywuję do wejścia na matę naINSTAGRAMIE

Ale jeszcze fajniej jest się spotkać osobiście.

Moją ulubioną formą prowadzenia zajęć są jogowe warsztaty w mieście i weekendowe campy w Przyrodzie. Zawsze wybieram najpiękniejsze i najczystsze miejsca w Polsce. Moją misją jest też wprowadzanie zdrowych jogowych nawyków w MIEJSCACH PRACY
Jestem tu dla Ciebie, a rodzina ninja-yogis rośnie I TAK BARDZO rządzi! Wskakuj na pokład! Rozwijaj matę, zakładaj luźne gacie. Czas na jogę. Nie będzie nudno!