#MAJÓWKA Ninja-Yogis

28 kwietnia – 3 maja 2023,

FOLWARK JACKOWO, NAD MORZEM

Wyobraź sobie, że przez kilka majowych dni nic nie musisz. Skupiasz się na sobie, swoich potrzebach, przypominasz sobie jak to jest mieć lekką głowę, wysypiać się i słuchać głosu swojego ciała.

Zaczynasz dzień od przyjemnego przeciągania na macie, ziewania, pogłębionego oddechu, pranayamy i medytacji.

Potem niespiesznie jesz wypasione śniadanie w przemiłym towarzystwie. Dużo się śmiejesz i nosisz tylko wygodne ciuchy. Po śniadaniu dostajesz swoją paczkę piknikową i… robisz to, na co masz ochotę! Możesz wybrać się na spacer przez piękny, pachnący las i dojść aż nad samo morze, gdzie wykąpiesz się lub poplażujesz.

Możesz bujać się w hamaku w ogrodzie. Możesz odwiedzić latarnię morską Stilo albo nawet wybrać się do Łeby. Możesz też aktywnie spędzić środek dnia i pojeździć konno. Przez cały czas towarzyszy Ci totalny luz i odprężenie.

Po południu spotykasz się ze mną na dłuższej sesji jogi, pranajamy i medytacji. Dbam o to, żeby poruszyć całym Twoim ciałem, pomóc mu zrzucić napięcia, zregenerować się i uelastycznić. Wieczorem czeka na Ciebie ciepła kolacja. Idziesz spać, o której masz ochotę, a rano budzisz się z szerokim uśmiechem.

Brzmi jak tydzień idealny? Dla mnie tak! Po naszej majówce Twoje ciało będzie ciepłe, miękkie i wypoczęte, głowa lekka, a myśli jasne.

Previous slide
Next slide

Dla kogo jest NINJA-YOGIS
#majówka2023?

Dla wszystkich poszukujących regeneracji niezależnie od stopnia zaawansowania w praktyce jogi. Podstawowe doświadczenie w praktyce asan mile widziane (ale nieobowiązkowe). Jeśli się wahasz – pisz!

Kiedy? Gdzie?

28 kwietnia – 3 maja 2023

Zatrzymamy się w zanurzonym w nadmorskiej przyrodzie Folwarku Jackowo – z dala od zgiełku miasta, otoczonym ogrodem i drzewami, z piękną salą do jogi i pysznym, wegetariańskim jedzeniem.

Kto prowadzi?

Basia Tworek – psycholożka, wykładowczyni i nauczycielka jogiz powołania. Na co dzień znasz mnie z domowej jogi na YouTube, podcastu JOGAPDEJT, bloga basiatworek.pl, poniedziałkowych newsletterów, oraz z warszawskiej szkoły Stan Skupienia. Więcej o mnie poczytasz tutaj.

Co wyniesiesz z campu?
Nauczysz się, jak lepiej
dbać o zdrowie
Zregenerujesz się
Nasmarujesz
stawy

Pomedytujesz

Naładujesz baterie
Wzmocnisz się
Najesz się wege
żarełkiem
No i oczywiście… poznasz fajnych ziomeczków

PROGRAM WARSZTATÓW

piątek, 28 KWIETNIA 2023

18:00 kolacja
19:00 spotykamy się na sali, siadamy w kręgu i poznajemy się, a potem robimy kilka miłych ruchów na trawienie, zrzucenie napięcia po podróży i dobre spanko

sobota 29 kwietnia – WTORek,
2 maja 2023

8:00 dla chętnych – indywidualny spacer w ciszy
8:30 praktyka poranna (asany i pranajama)
9:30 śniadanie

pomiędzy śniadaniem i popołudniową praktyką czas dla siebie – na regenerację, spacery, rower, konie, plażowanie, bujanie w hamaku lub wycieczki

17:00–18:45 wieczorna praktyka jogi i medytacji
18:45 kolacja

ŚRODA 3 MAJA 2023

7:30 dla chętnych indywidualny spacer w ciszy
8:00 przedłużona praktyka poranna, wspólna medytacja i krąg zamykający
9:30 śniadanie

po śniadaniu wyjazd z Folwarku Jackowo

Dodatkowo w Folwarku Jackowo można skorzystać z nauki jazdy konnej (dla osób, które potrafią galopować również w terenie), sauny lub siłowni

Jaka jest cena?

W pokoju 3-osobowym lub 2-osobowym 

do 31.12.22: 2199 zł

do 31.03.23: 2499 zł

od 1.04.23: 2699 zł

Cena zawiera:

pobyt w Folwarku Jackowo

pełne
wyżywienie

zajęcia jogi
2 x dziennie

ZAPISY I KONTAKT

kontakt@basiatworek.pl

Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie bezzwrotnej opłaty rezerwacyjnej
w wysokości 1199 PLN/os. Numer konta podam w mailu zwrotnym.

OBOZOWICZE O CAMPACH