#charging CAMP –wszystkich świętych 2022

28 PAŹDZIERNIKA- 1 LISTOPADA 2022 r.

 

Zagroda Kuwasy

 

Zapraszam Cię na jesienną edycję naszego (kultowego już) jogowo-biegowego Campu, które od 6 lat organizujemy wspólnie z Marcinem z lepiejbiegac.pl (prywatnie ukochanym kuzynem, trenerem biegowym i niegasnącą motywacją do ruchu). Jogowo-biegowe campy odbyły się już w Tatrach, nad Bałtykiem, pod Kazimierzem Dolnym, w Karkonoszach… a teraz czas na Biebrzański Park Narodowy!

Wyobraź sobie, że przez kilka dni skupiasz się na sobie, swoich potrzebach, przyjaznym dla ciała ruchu i dobrym jedzeniu. Przypominasz sobie jak to jest mieć lekką głowę, wysypiać się i działać w rytmie przyrody.

Budzisz się o poranku, a za oknem widzisz bezkres nieba, a czasem brykające konie albo czujne sarny. Zaczynasz dzień od delikatnej, budzącej przyjemnie i dodającej energii sesji jogi i pranayamy (ćwiczeń oddechowych), niespiesznie jesz śniadanie, idziesz na spacer, albo siadasz przy kominku z książką. W południe wspólnie wyruszamy poruszać się i pooddychać w terenie, pod czujnym okiem naszego trenera Marcina z lepiejbiegać.pl. Podzieleni na grupy: pieszą, truchtającą i biegową, uczymy się prawidłowej techniki biegowej, oddechu i eksplorujemy Biebrzański Park Narodowy: cieszymy się lasem i świeżym powietrzem. Kto wie – może nawet spotkamy łosia..?

Po wycieczce czeka na nas obiad, który jesz powoli i dużo się śmiejesz. A wczesnym wieczorem jeszcze raz rozwijasz matę – tym razem koncentrujesz się na przyjemnym rozciąganiu i dajesz nogom odpocząć (w rolach głównych łagodne asany, vinyasa, elementy yin jogi, pranajama). Na koniec układasz się wygodnie do relaksacji, a potem siadasz do medytacji. Po takim dniu, ciepła kolacja smakuje pysznie! Po kolacji możesz jeszcze posiedzieć i pogadać przy kominku, poczytać książkę, pogapić się w gwiazdy, albo po prostu kładziesz się wcześnie, aby kolejnego dnia wstać z uśmiechem i motywacją do działania.

Brzmi jak weekend idealny? Dla mnie tak, szczególnie na jesienią, kiedy potrzebuję przewietrzyć głowę, rozgrzać się nieco, wzmocnić, naładować dobrą energią i trochę wyluzować. Jak na każdym Campie: spotkamy wspaniałych, podobnych do siebie ludzi, przypomnimy sobie o tym co ważne i zasiejemy ziarenko nawyku.

Biebrzański Park Narodowy to obfitujący w czyste, pachnące lasy i liczną zwierzynę chroniony obszar, który kryje w sobie nieoczywiste piękno. W naszych jogowych wyjazdach Przyroda zawsze odgrywa kluczową rolę. Staram się zabierać Was do takich miejsc, w których mamy szansę wyciszyć się, zdystansować i wsłuchać w naturalne rytmy pór roku i pór dnia, oraz poczuć jak rezonują one w naszym własnym ciele. Zagroda Kuwasy, w której się zatrzymamy zlokalizowana jest tuż przy samym wejściu do BPN – całe przyrodnicze bogactwo czeka na wyciągnięcie ręki. Niezależnie od tego jaką pogodą powita nas Biebrza na progu kalendarzowej wiosny – z całą pewnością naładujemy się tu mnóstwem dobrej energii i spokoju.

Previous slide
Next slide

Dla kogo jest NINJA-YOGIS
#charging CAMP –wszystkich świętych 2022

Wyjazd jest dla wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania w jodze lub w bieganiu. Ninja-yogi to stan ducha! Zanurkuj w jesieni na całego i z dobrą energią!

Kiedy? Gdzie?

28 października – 1 listopada 2022

Zatrzymamy się na samym progu Biebrzańskiego Parku Narodowego, w słynącej z przytulnej atmosfery i pysznych przetworów Zagrodzie Kuwasy – to tutaj zaczyna się jeden ze specjalnych leśnych szlaków biegowych.

Kto prowadzi?

Basia Tworek – psycholożka, wykładowczyni i nauczycielka jogiz powołania. Na co dzień znasz mnie z domowej jogi na YouTube, podcastu JOGAPDEJT, bloga basiatworek.pl, poniedziałkowych newsletterów, oraz z warszawskiej szkoły Stan Skupienia. Więcej o mnie poczytasz tutaj.

Marcin Suski – trener biegania, górski ultramaratończyk i autor poczytnego bloga z lepiejbiegać.pl Marcin w kilka lat z kanapowego nerda przeobraził się w górskiego ultramaratończyka (ćwiczącego jogę!:)). Dzięki swojej historii “od zera do superbohatera” Marcin jak mało kto potrafi wczuć się w potrzeby i obawy początkującego biegacza. Ponadto, jak na maratończyka przystało, prawie nigdy się nie męczy: chętnie odpowiada na pytania o dietę biegacza, trening i motywację. Straciliśmy już rachubę który to nasz wspólny wyjazd (bo połączenie jogi i biegania okazało się strzałem w dziesiątkę!).

Marcin Suski
Marcin Suski
Co wyniesiesz z campu?
Nauczysz się, jak lepiej
dbać o zdrowie
Zregenerujesz się
Nasmarujesz
stawy
Nauczysz się biegać
Naładujesz baterie
Wzmocnisz się
Najesz się wege
żarełkiem
No i oczywiście… poznasz fajnych ziomeczków

PROGRAM WARSZTATÓW

piątek 28 październikA 2022

17.00 Przyjeżdżamy, otwieramy walizki, zakładamy dresy, oswajamy się z okolicą

17.15-19:00 wieczorna praktyka wprowadzająca

19.00 kolacja

po kolacji czas wolny

sobota - poniedziałek,
29 - 31 październikA

8:00 dla chętnych: uważny spacer w ciszy

8:30 – 9:30 praktyka poranna  (asany i pranajama)

9.30 śniadanie

11.30-13.00 warsztaty marszobiegowe z Marcinem Suskim z lepiejbiegac.pl

13.30 obiad

17.15-18.45 wieczorna praktyka regenerująca (joga, pranajama, medytacja i relaksacja)

18.45 kolacja

wtorek, 1 listopadA 2022

8:00 dla chętnych: uważny spacer w ciszy

8.30-10:00 przedłużona praktyka poranna  (asany i pranajama), wspólna medytacja i krąg zamykający

10:00 śniadanie

po śniadaniu – wyjazd z Zagrody Kuwasy

Jaka jest cena?

W pokoju 3-osobowym, 2-osobowym: 1899 zł, W pokoju single: 2299 zł

Z tajnym hasłem z cena za Camp to 1799 zł*

Cena zawiera:

nocleg

pełne
wyżywienie

zajęcia jogi
2 x dziennie

*(obowiązuje przy rezerwacji do 31 grudnia 2021 r.)

ZAPISY I KONTAKT

kontakt@basiatworek.pl

Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie bezzwrotnej opłaty rezerwacyjnej
w wysokości 899 PLN/os. Numer konta podam w mailu zwrotnym.

OBOZOWICZE O CAMPACH