Ninja-Yogis #charging Camp sierpień 2021

Długi weekend, lato, joga i marszobiegi w przyrodzie to idealne połączenie! Zaledwie godzinę drogi od Warszawy, czeka na nas las i totalne wietrzenie głowy, oraz regenerowanie i wzmacnianie ciała. Czas się wyciszyć i naładować wewnętrzne akumulatory. Jedź z nami do Oddechowa!

Wyobraź sobie, że przez 4 dni skupiasz się na sobie, swoich potrzebach, przyjaznym dla ciała ruchu i dobrym jedzeniu. Przypominasz sobie jak to jest mieć lekką głowę oraz rozluźnione, silne i elastyczne ciało, wysypiać się i działać we właściwym rytmie.

W Przyrodzie lato to czas ogromnej żywotności i produktywności. Wszystko jest w bujnym rozkwicie. W ciele pojawia się większa giętkość, a w ruchach żwawość. Rośnie nam ochota na aktywność, wolniej się męczymy, a słońce i świeże powietrze dodają nam energii.

Program Ninja-Yogis #charging Camp został przemyślany tak, aby maksymalnie wykorzystać potencjał lata. Czekają nas:
– specjalnie zaprojektowana na tę porę roku praktyka asan
–  joga 2 razy dziennie: poranne budzenie i wieczorne wyciszanie z Basią
– treningi marszobiegowe z Marcinem Suskim z lepiejbiegac.pl (w podziale na 3 grupy: marszową, marszobiegową i biegową)
– pranajama – praca z oddechem
– medytacja
– Przyroda – nasz najważniejszy Nauczyciel
– roślinna kuchnia
– duuużo przestrzeni na regenerację

Po 4 dniach wyjedziesz z Oddechowa z poczuciem ugruntowania, siły, satysfakcji i wewnętrznej radości. Oraz wzbogacisz się o kilku wspaniałych jogowych przyjaciół.

PROWADZĄ:

Basia Tworek – psycholog, wykładowca i nauczycielka jogi z powołania. Na co dzień znasz ją z domowej jogi na YouTube, podcastów Radio Joga, DVD, internetowego studia BeActiveTv i największej w Polsce trasy BeActiveTour Ewy Chodakowskiej, oraz z warszawskiej szkoły Stan Skupienia i jogowego bloga basiatworek.pl . Więcej o Basi poczytasz tutaj.

Marcin Suski – trener biegania, górski ultramaratończyk i autor poczytnego bloga z lepiejbiegać.pl Marcin w kilka lat z kanapowego nerda przeobraził się w górskiego ultramaratończyka (ćwiczącego jogę!:)). Dzięki swojej historii “od zera do superbohatera” Marcin jak mało kto potrafi wczuć się w potrzeby i obawy początkującego biegacza. Ponadto, jak na maratończyka przystało, prawie nigdy się nie męczy: chętnie odpowiada na pytania o dietę biegacza, trening i motywację. To już nasz trzeci wspólny wyjazd (bo połączenie jogi i biegania okazało się strzałem w dziesiątkę!).

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WARSZTATÓW:

>> czwartek, 12 sierpnia 2021

17.00 Przyjeżdżamy, otwieramy walizki, zakładamy dresy, oswajamy się z okolicą

17:15-19:00 siadamy w kręgu  i poznajemy się, a potem robimy wieczorną praktykę wprowadzającą

19.00 kolacja

po kolacji: wspólny czas wolny

>>  piątek i sobota, 13-14 sierpnia 2021

dla chętnych przed jogą: poranny uważny spacer w ciszy

8-9 praktyka poranna  (asany i pranajama)

9.00 śniadanie

11.00-13.00 warsztaty marszobiegowe z Marcinem Suskim z lepiejbiegac.pl

13.30 obiad

17:15 – 18.45 wieczorna praktyka regenerująca

18.45 kolacja

>> niedziela, 15 sierpnia 2021

7.30 indywidualny spacer w ciszy

8.00 praktyka poranna  (asany i pranajama)

9.00 śniadanie

11:00-12.30 praktyka południowa (pranajama i medytacja), krąg zamykający

12.30 obiad

po obiedzie – wyjazd z Oddechowa

Pomiędzy posiłkami i aktywnościami zawartymi w programie: czas dla siebie, czas w mini-spa, luźne rozmowy, spacery albo wczesne spanie.

 

DLA KOGO JEST NINJA-YOGIS #CHARGING CAMP?

Dla każdego, kto chce się zregenerować, pogłębić swoją praktykę jogi, nauczyć się biegać, zanurzyć się w przyrodzie i naładować. Podstawowe doświadczenie w praktyce asan i bieganiu mile widziane (ale nieobowiązkowe!). Jeśli się wahasz –pisz! ❤
W Oddechowie jest możliwość przyjechania z dzieckiem i opieką.
A jeśli przyjeżdżasz sam(a) i chcesz być w dwuosobowym pokoju – na pewno znajdę Ci super towarzystwo!

KIEDY? 12-15 sierpnia 2021 

GDZIE?
Zatrzymamy się w zanurzonym w Przyrodzie ośrodku Oddechowo w Urlach pod Warszawą. Można dojechać tam z Warszawy w godzinę samochodem, lub pociągiem z Dworca Wileńskiego (bilet w cenie 13zł można kupić u konduktora).
Oddechowo to dwie piękne sale (jedna w jurcie, jedna w budynku – obie wyposażone w maty, wałki i poduszki do medytacji), budynek z jadalnią, kameralne spa z saunami i 11 domków wsród drzew.
Każdy (świeżo odnowiony) domek składa się z salonu z kominkiem (jak miło sobie usiąść wieczorem przy ogniu!), aneksu kuchennego (właściwie nie będzie potrzebny, bo jemy wspólnie w budynku jadalni – chyba, że do zrobienia sobie herbatki:)), łazienki (uwaga! 1 na cały domek) i 2 lub 3 pokoi (pokoje są 2-osobowe oraz 1-osobowe). Każdy domek ma termostat, który utrzymuje miłą temperaturę, niezależnie od kominka

JAKA JEST CENA?
Miejsce w  pokoju 2-osobowym: 1599
❤ z tajnym hasłem z newslettera cena za Camp to 1499 zł (obowiązuje przy rezerwacji do 6 czerwca)❤

Miejsce w pokoju 1-osobowym: 2199

Dojeżdżamy we własnym zakresie samochodem lub pociągiem z Warszawy (przed campem zawsze tworzę specjalną grupę na FB z wątkiem dojazdowym i uczestnicy często umawiają się za jej pośrednictwem na wspólny dojazd)

Cena zawiera:

– noclegi
– pełne wyżywienie
– zajęcia 3 razy dziennie

ZAPISY I PYTANIA: kontakt@basiatworek.pl
Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie bezzwrotnej opłaty rezerwacyjnej w wysokości 600 pln/os. Numer konta podam w mailu zwrotnym.

❤Zapraszam Cię na Ninja-Yogis #charging Camp w sierpniu 2021!!! ❤