::SOLD OUT:: Ninja-Yogis #unstress Camp listopad 2021

Dla wszystkich pracowitych mróweczek, zestresowanych wizjonerów, przeciążonych obowiązkami, działających pod presją i niewyspanych mieszczuchów – wszystkim nam należy się czasem chwila na totalne odpuszczenie, zwolnienie tempa, skupienie na swoich potrzebach i regenerację. Szczególnie jesienią, kiedy potrzebujemy energii!  W programie: joga, wyciszenie, czas na oddychanie i chodzenie w dresie, przyroda, medytacja, długie spanie i ładujące spacery. To działa – przetestowałam to z #yogagangiem już 3 lata z rzędu! Jedź z nami!

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ NASZ WEEKEND?

Wyobraź sobie, że przez kilka dni nic nie musisz. Skupiasz się na sobie, swoich potrzebach, przypominasz sobie jak to jest mieć lekką głowę, wysypiać się i słuchać głosu swojego ciała.

Zaczynasz dzień od delikatnej, budzącej przyjemnie sesji jogi i pranayamy (ćwiczeń oddechowych), niespiesznie jesz śniadanie, idziesz na spacer, albo układasz się pod kocem z książką. W południe spotykamy się na uwalniającą napięcia i wewnętrznie rozgrzewającą praktykę (w rolach głównych łagodne asany, vinyasa, elementy yin jogi, pranayama). W końcu mamy wystarczająco dużo czasu na to, żeby zrozumieć jak nasze ciało reaguje na stres i co możemy z tym zrobić. Mamy przestrzeń na to żeby odnaleźć odpowiedzi na pytanie: jak sprawić, żeby na co dzień żyć w zgodzie z sobą i w przyjaźni ze swoim ciałem?

Po praktyce nigdzie nie biegniesz, tylko masz czas na przemyślenia, spokojnie oddychasz, cieszysz się czystą Przyrodą. Obiad jesz powoli i dużo się śmiejesz. A wczesnym wieczorem jeszcze raz rozwijasz matę – tym razem żeby się na niej wygodnie ułożyć, otulić kocem, głęboko pooddychać i pomedytować. Po takim dniu, ciepła kolacja smakuje pysznie! Kładziesz się wcześnie, a rano budzisz się z uśmiechem.

Brzmi jak weekend idealny? Dla mnie tak, szczególnie jesienią, kiedy potrzebuję się wzmocnić, naładować dobrą energią, trochę wyluzować i zregenerować przed zimą. Jak na każdym Campie: spotkamy wspaniałych, podobnych do siebie ludzi, przypomnimy sobie o tym co ważne i zasiejemy ziarenko nawyku.

Szczegółowy PROGRAM WARSZTATÓW:

>> czwartek, 11 listopada 2021

przed 17.00 Przyjeżdżamy, otwieramy walizki, zakładamy dresy, oswajamy się z okolicą

17.15– 19:00 siadamy w kręgu  i poznajemy się, a potem robimy wieczorną praktykę wprowadzającą

19:00 kolacja

po kolacji: czas wolny

>>  piątek i sobota, 12-13 listopada 2021

7.30 indywidualny spacer w ciszy (głębokie oddychanie świeżym powietrzem)

8.00 praktyka poranna  (asany i pranajama)

9.00 śniadanie

12:00-13.30 praktyka południowa (asany)

13.30 obiad

17.00-18:45 wieczorna praktyka yin, relaksacji, pranajamy i medytacji

18:45 kolacja

po kolacji: czas wolny

>> niedziela, 14 listopada 2021

7.30 indywidualny spacer w ciszy (głębokie oddychanie świeżym powietrzem)

8.00 praktyka poranna  (asany i pranajama)

9.00 śniadanie

11:00-12.30 praktyka południowa (apranajama i medytacja), krąg zamykający

12.30 wczesny obiad

po obiedzie – wyjazd

DLA KOGO JEST NINJA-YOGIS #unstress CAMP?
Dla wszystkich zmęczonych i zestresowanych, niezależnie od stopnia zaawansowania w praktyce jogi. Podstawowe doświadczenie w praktyce asan mile widziane (ale nieobowiązkowe) – sesje będą delikatne i rozluźniające. Jeśli się wahasz –pisz! ❤
Niestety w Ojrzanowie nie ma warunków na to, żeby przyjeżdżać z dziećmi (wiem, że to nie do końca fair, ale jedynym dzieckiem na pokładzie będzie Baby Yoda).

KIEDY? 11-14 listopada 2021

GDZIE?
Zatrzymamy się w zanurzonej w przyrodzie i słynącej z pysznej roślinnej kuchni Oczyszczalni Wszystkich Świętych pod Warszawą– z dala od zgiełku miasta, z piękną salą do jogi, super jadalnią, artystycznymi pokojami i kominkiem.

JAKA JEST CENA?

W pokoju 2-osobowym: 1599
z tajnym hasłem z newslettera cena za Camp to 1499 zł (obowiązuje przy rezerwacji do 6 czerwca)

W pokoju single: 2199 zł

Cena zawiera:
– pobyt w Oczyszczalni Wszystkich Świętych
– pełne wyżywienie
– zajęcia jogi, medytacji i pranayamy

Dojeżdżamy we własnym zakresie (przed campem zawsze tworzę specjalną grupę na FB z wątkiem dojazdowym i uczestnicy często umawiają się za jej pośrednictwem na wspólny dojazd. Do oczyszczalni z łatwością można też dojechać pociągiem z Warszawy.)

ZAPISY I PYTANIA: kontakt@basiatworek.pl
Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie bezzwrotnej opłaty rezerwacyjnej w wysokości 600 pln/os. Numer konta podam w mailu zwrotnym.

❤Zapraszam Cię na listopadowy Ninja-Yogis #unstress Camp 2021!!! ❤