Ninja-Yogis #unstress Camp marzec 2022

Dla wszystkich pracowitych mróweczek, zestresowanych wizjonerów, wracających do siebie po życiowych lub zdrowotnych zakrętach, przeciążonych obowiązkami, działających pod presją i niewyspanych mieszczuchów – wszystkim nam należy się czasem chwila na totalne odpuszczenie, zwolnienie tempa, skupienie na swoich potrzebach i regenerację… W programie: joga, wyciszenie, czas na oddychanie i chodzenie w dresie, przyroda, medytacja, długie spanie i ładujące spacery. To działa – przetestowałam to z #yogagangiem już wiele razy! Jedź z nami!

Wyobraź sobie, że przez kilka dni nic nie musisz. Skupiasz się na sobie, swoich potrzebach, przypominasz sobie jak to jest mieć lekką głowę, wysypiać się i słuchać głosu swojego ciała.

Zaczynasz dzień od delikatnej, budzącej przyjemnie sesji jogi i pranayamy (ćwiczeń oddechowych), niespiesznie jesz śniadanie, idziesz na spacer, albo układasz się gdzieś z książką. W południe spotykamy się na uwalniającą napięcia i wewnętrznie rozgrzewającą praktykę (w rolach głównych łagodne asany, vinyasa, elementy yin jogi, pranayama). W końcu mamy wystarczająco dużo czasu na to, żeby zrozumieć jak nasze ciało reaguje na stres i co możemy z tym zrobić. Mamy przestrzeń na to żeby odnaleźć odpowiedzi na pytanie: jak sprawić, żeby na co dzień żyć w zgodzie z sobą i w przyjaźni ze swoim ciałem?
Po praktyce nigdzie nie biegniesz, tylko masz czas na przemyślenia, głęboko oddychasz, cieszysz się Przyrodą. Obiad jesz powoli i dużo się śmiejesz. A wczesnym wieczorem jeszcze raz rozwijasz matę – tym razem żeby się na niej wygodnie ułożyć, spokojnie pooddychać i pomedytować. Po takim dniu, ciepła kolacja smakuje pysznie! Kładziesz się wcześnie, a rano budzisz się z uśmiechem.

Brzmi jak weekend idealny? Dla mnie tak, szczególnie, kiedy potrzebuję się wzmocnić, naładować dobrą energią, trochę wyluzować i zregenerować. Jak na każdym Campie: spotkamy wspaniałych, podobnych do siebie ludzi, przypomnimy sobie o tym co ważne i zasiejemy ziarenko nawyku.

Szczegółowy PROGRAM WARSZTATÓW:

>> czwartek, 17 marca 2022

przed 17.00 Przyjeżdżamy, otwieramy walizki, zakładamy dresy, oswajamy się z okolicą

17.15– 19:00 siadamy w kręgu  i poznajemy się, a potem robimy wieczorną praktykę wprowadzającą

19:00 kolacja

po kolacji: czas wolny

>>  piątek – sobota, 18-19 marca 2022

8:00 indywidualny spacer w ciszy

8.30 praktyka poranna  (asany i pranajama)

9.30 śniadanie

12:00-13.30 praktyka południowa (asany)

13.30 obiad

17.00-18:45 wieczorna praktyka yin, relaksacji, pranajamy i medytacji

18:45 kolacja

>> niedziela, 20 marca 2022

8:00 indywidualny spacer w ciszy

8.30 praktyka poranna  (asany i pranajama)

9.30 śniadanie

11:00-12.00 praktyka południowa (pranajama i medytacja), krąg zamykający

12.00 wczesny obiad

po obiedzie – wyjazd z Ojrzanowa

DLA KOGO JEST NINJA-YOGIS #unstress CAMP?
Dla wszystkich zmęczonych i zestresowanych, niezależnie od stopnia zaawansowania w praktyce jogi. Podstawowe doświadczenie w praktyce asan mile widziane (ale nieobowiązkowe) – sesje będą delikatne i rozluźniające. Jeśli się wahasz –pisz! ❤
Niestety w Ojrzanowie nie ma warunków na to, żeby przyjeżdżać z dziećmi (wiem, że to nie do końca fair, ale jedynym dzieckiem na pokładzie będzie Baby Yoda).

KIEDY? 17-20 marca 2022

GDZIE?
Zatrzymamy się w zanurzonym w przyrodzie Ojrzanowie pod Warszawą – z dala od zgiełku miasta, otoczonym łąkami, polami i stawami, z piękną salą do jogi, sauną na wodzie i pysznym wegetariańskim jedzeniem.

JAKA JEST CENA?

W pokoju 3-osobowym, 2-osobowym, lub w domku 5-osobowym: 1699 zł
❤ Dla osób, które były ze mną na wcześniejszych wyjazdach lub podadzą tajne hasło z newslettera, cena za warsztaty to 1599 zł (obowiązuje przy rezerwacji do 31 października 2021) ❤
W pokoju single: 2299 zł

Cena zawiera:
– pobyt w Zagrodzie Ojrzanów
– pełne wyżywienie
– zajęcia jogi 3 razy dziennie

ZAPISY I PYTANIA: kontakt@basiatworek.pl,
Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie bezzwrotnej opłaty rezerwacyjnej w wysokości 699 pln/os. Numer konta podam w mailu zwrotnym.