::SOLD OUT:: Ninja-Yogis #unstress Camp luty 2020

Dla wszystkich pracowitych mróweczek, zestresowanych wizjonerów, przeciążonych obowiązkami, działających pod presją i niewyspanych mieszczuchów – wszystkim nam należy się czasem chwila na totalne odpuszczenie, zwolnienie tempa, skupienie na swoich potrzebach i regenerację. Szczególnie po ciężkiej zimie!  W programie: joga, wyciszenie, czas na oddychanie i chodzenie w dresie, przyroda, medytacja, długie spanie i ładujące spacery. To działa – przetestowałam to z #yogagangiem już 2 lata z rzędu! Jedź z nami!

Wyobraź sobie, że przez kilka dni nic nie musisz. Skupiasz się na sobie, swoich potrzebach, przypominasz sobie jak to jest mieć lekką głowę, wysypiać się i słuchać głosu swojego ciała.

Zaczynasz dzień od delikatnej, budzącej przyjemnie sesji jogi i pranayamy (ćwiczeń oddechowych), niespiesznie jesz śniadanie, idziesz na spacer, albo układasz się pod kocem z książką. W południe spotykamy się na uwalniającą napięcia i wewnętrznie rozgrzewającą praktykę (w rolach głównych łagodne asany, vinyasa, elementy yin jogi, pranayama). W końcu mamy wystarczająco dużo czasu na to, żeby zrozumieć jak nasze ciało reaguje na stres i co możemy z tym zrobić. Mamy przestrzeń na to żeby odnaleźć odpowiedzi na pytanie: jak sprawić, żeby na co dzień żyć w zgodzie z sobą i w przyjaźni ze swoim ciałem?
Po praktyce nigdzie nie biegniesz, tylko masz czas na przemyślenia, głęboko oddychasz, cieszysz się budzącą się powoli do wiosny Przyrodą. Obiad jesz powoli i dużo się śmiejesz. A wczesnym wieczorem jeszcze raz rozwijasz matę – tym razem żeby się na niej wygodnie ułożyć, otulić kocem, głęboko pooddychać i pomedytować. Po takim dniu, ciepła kolacja smakuje pysznie! Kładziesz się wcześnie, a rano budzisz się z uśmiechem.

Brzmi jak weekend idealny? Dla mnie tak, szczególnie w czasie przedwiośnia, kiedy potrzebuję się wzmocnić, naładować dobrą energią, trochę wyluzować i zregenerować po długiej zimie. Jak na każdym Campie: spotkamy wspaniałych, podobnych do siebie ludzi, przypomnimy sobie o tym co ważne i zasiejemy ziarenko nawyku.

Szczegółowy PROGRAM WARSZTATÓW:

>> piątek, 28 lutego 2020

przed 17.00 Przyjeżdżamy, otwieramy walizki, zakładamy dresy, oswajamy się z okolicą

17.00– 18:30 robimy wieczorną praktykę wprowadzającą

18.30 kolacja

po kolacji – siadamy w kręgu i poznajemy się

>>  sobota, 29 lutego 2020

7.30 indywidualny spacer w ciszy

8.00 praktyka poranna  (asany i pranajama)

9.00 śniadanie

12:00-13.30 praktyka południowa (asany i pranajama)

13.30 obiad

17.00-18:30 wieczorna praktyka yin, relaksacji, pranajamy i medytacji

18:30 kolacja

>> niedziela, 1 marca 2020

7.30 indywidualny spacer w ciszy

8.00 praktyka poranna  (asany i pranajama)

9.00 śniadanie

12:00-13.30 praktyka południowa (asany i pranajama)

13.30 obiad

16.00-17:30 popołudniowa praktyka zamykająca

ok. 18.00 wyjazd z Ojrzanowa

DLA KOGO JEST NINJA-YOGIS #unstress CAMP?
Dla wszystkich zmęczonych i zestresowanych, niezależnie od stopnia zaawansowania w praktyce jogi. Podstawowe doświadczenie w praktyce asan mile widziane (ale nieobowiązkowe) – sesje będą delikatne i rozluźniające. Jeśli się wahasz –pisz! ❤

KIEDY? 28 lutego – 1 marca 2020

GDZIE?
Zatrzymamy się w zanurzonym w przyrodzie Ojrzanowie pod Warszawą – z dala od zgiełku miasta, otoczonym łąkami, polami i stawami, z piękną salą do jogi i pysznym wegetariańskim jedzeniem.

JAKA JEST CENA?

W pokoju 3-osobowym (lub w domku 5-osobowym):
do 30 września: 949 zł
po 30 września: 1049 zł
❤ Dla ninjaz, którzy byli ze mną na wcześniejszych wyjazdach, cena za Camp to 849 zł (obowiązuje przy rezerwacji do 30 września)❤

W pokoju 2-osobowym:
do 30 września: 999 zł
po 30 września: 1099 zł
❤ Dla ninjaz, którzy byli ze mną na wcześniejszych wyjazdach, cena za Camp to 899 zł (obowiązuje przy rezerwacji do 30 września)❤

W pokoju single: 1399 zł

Cena zawiera:
– pobyt w Zagrodzie Ojrzanów
– pełne wyżywienie
– zajęcia jogi 3 razy dziennie

ZAPISY I PYTANIA: kontakt@basiatworek.pl,  tel. 792084009
Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie bezzwrotnej opłaty rezerwacyjnej w wysokości 600 pln/os. Numer konta podam w mailu zwrotnym.

❤Zapraszam Cię na Ninja-Yogis #unstress Camp 2020!!! ❤