Ninja-Yogis #summer Camp nad morzem – wrzesień 2022

Przedłużamy sobie lato! Bo wakacje muszą być wyjątkowe i zostawić nam w ciele duuużo dobrej energii. We wrześniu jedziemy do naszej sekretnej miejscówki nad polskim morzem na Ninja Yogis Summer Camp 2022! Joga, piękna dzika Przyroda, pachnący las, ciepły piasek i szum fal. Plus pyszne jedzenie, regeneracja, dużo czasu na oddech, odpoczynek i wędrówki. Zapowiada się mnóstwo dobrej zabawy i fantastycznych odkryć!

Wyobraź sobie, że przez cały wrześniowy tydzień nic nie musisz. Skupiasz się na sobie, swoich potrzebach, przypominasz sobie jak to jest mieć lekką głowę, wysypiać się i słuchać głosu swojego ciała.

Zaczynasz dzień od przyjemnego przeciągania na macie, ziewania, pogłębionego oddechu, pranayamy i medytacji. Potem niespiesznie jesz śniadanie w przemiłym towarzystwie. Dużo się śmiejesz i nosisz tylko wygodne ciuchy. Po śniadaniu dostajesz swoją paczkę piknikową i… robisz to, na co masz ochotę! Możesz wybrać się na spacer przez piękny, pachnący las i dojść aż nad samo morze, gdzie wykąpiesz się lub poplażujesz. Możesz bujać się w hamaku w ogrodzie. Możesz odwiedzić latarnię morską Stilo albo nawet wybrać się do Łeby. Możesz też aktywnie spędzić środek dnia i pojeździć konno. Przez cały czas towarzyszy Ci totalny luz i odprężenie.
Po południu spotykasz się ze mną na dłuższej sesji jogi, pranajamy i medytacji. Dbam o to, żeby poruszyć całym Twoim ciałem, pomóc mu zrzucić napięcia z całego roku, zregenerować się i uelastycznić. Wieczorem czeka na Ciebie ciepła kolacja. Idziesz spać o której masz ochotę, a rano budzisz się z szerokim uśmiechem.

Brzmi jak tydzień idealny? Dla mnie tak! Po naszym summer campie Twoje ciało będzie ciepłe, miękkie i wypoczęte, głowa lekka, a myśli jasne 🙂

PROWADZI:

Basia Tworek – psycholog, wykładowca i nauczycielka jogi z powołania. Na co dzień znasz ją z domowej jogi na YouTube, podcastu JOGAPDEJT, kultowego poniedziałkowego newslettera #ninjamondaymantra ,DVD, internetowego studia BeActiveTv i największej w Polsce trasy BeActiveTour Ewy Chodakowskiej oraz z warszawskiej szkoły Stan Skupienia i jogowego bloga basiatworek.pl . Więcej o Basi poczytasz tutaj.

Szczegółowy PROGRAM WARSZTATÓW:

>> piątek, 2 września 2022

17.00 Przyjeżdżamy, otwieramy walizki, zakładamy dresy, oswajamy się z okolicą

17.15– 19:00 siadamy w kręgu  i poznajemy się, a potem robimy wieczorną praktykę wprowadzającą

19:00 kolacja

po kolacji: czas wolny

>>  sobota-wtorek 3-7 września 2022

8.00 indywidualny spacer w ciszy

8.30 praktyka poranna  (asany i pranajama)

9.30 śniadanie

pomiędzy śniadaniem i popołudniową praktyką czas dla siebie – na regenerację, spacery, rower, konie, plażowanie, bujanie w hamaku lub wycieczki

17.00-18.45 popołudniowa praktyka jogi, pranajamy, medytacji i relaksacji

18.45 kolacja

>> środa, 8 września 2022

8.00 indywidualny spacer w ciszy

8.30 przedłużona praktyka poranna  (asany i pranajama), wspólna medytacja i krąg zamykający

10.00 śniadanie

po śniadaniu wyjazd z Folwarku Jackowo

Dodatkowo w Folwarku Jackowo można skorzystać z nauki jazdy konnej (galopujące osoby mogą jechać na plażę), sauny lub siłowni.

DLA KOGO JEST NINJA-YOGIS  #summer CAMP 2022?
Dla wszystkich poszukujących regeneracji, niezależnie od stopnia zaawansowania w praktyce jogi. Podstawowe doświadczenie w praktyce asan mile widziane (ale nieobowiązkowe). Jeśli się wahasz –pisz! ❤

KIEDY? tydzień 2-8 września 2022

GDZIE?
Zatrzymamy się w zanurzonym w przyrodzie Folwarku Jackowo – z dala od zgiełku miasta, otoczonym ogrodem i drzewami, z piękną salą do jogi i pysznym, wegetariańskim jedzeniem.

JAKA JEST CENA?

Miejsce w pokoju 2- lub 3-osobowym lub w 4-osobowym apartamencie przy szklarni 2999 zł

❤ Dla osób, które były ze mną na wcześniejszych wyjazdach lub podadzą tajne hasło z newslettera, cena za warsztaty to 2899 zł (obowiązuje przy rezerwacji do 31 października 2021) ❤

Cena zawiera:
– pobyt w Folwarku Jackowo w wybranym pokoju
– pełne wyżywienie (obfite śniadanie, paczka piknikowa z południowym posiłkiem, ciepła obiadokolacja)
– zajęcia jogi dwa razy dziennie (rano i po południu)

ZAPISY I PYTANIA: kontakt@basiatworek.pl
Warunkiem rezerwacji jest przelanie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 999zł/os. Numer konta otrzymasz w mailu zwrotnym po przesłaniu swoich danych. Opłata rezerwacyjna jest bezzwrotna.