Ninja-Yogis #healthy Camp październik 2021

Wzmocnij się i przygotuj na zdrową jesień! W czasie wspaniałego, regenerującego campu na Mazurach – jednym z najczystszych przyrodniczo regionów Polski – zadbasz o siebie, odstresujesz się, naładujesz baterie, poprzeciągasz ciało, wywietrzysz głowę oraz nauczysz się jak zadbać o zdrowie i odporność z pomocą jogi, medytacji & wiedzy z zakresu medycyny chińskiej, naturopatii oraz współczesnej wiedzy o żywieniu i suplementacji.

Wyobraź sobie, że przez 4 dni skupiasz się na swoim zdrowiu i swoich potrzebach, przyjaznym dla ciała ruchu i dobrym jedzeniu. Przypominasz sobie jak to jest mieć lekką głowę oraz rozluźnione ciało, wysypiać się i działać we właściwym rytmie. A oprócz tego dowiadujesz się mnóstwa pasjonujących rzeczy o swoim organizmie i uczysz się jak najlepiej o niego dbać.

W Przyrodzie początek października to ostatni dzwonek, żeby uzupełnić zasoby na tę ciemniejszą i zimniejszą połowę roku. Program Ninja-Yogis #healthy Camp został przemyślany tak, aby maksymalnie wykorzystać potencjał naszego wspólnego czasu.

Czekają nas:

– specjalnie zaprojektowana na tę porę roku praktyka asan

–  joga 2 razy dziennie: poranne budzenie i wieczorne wyciszanie z Basią

– wykłady prowadzone przez wspaniałą @joanna_naturalhealing

– pranajama – praca z oddechem

– medytacja

– Przyroda – nasz najważniejszy Nauczyciel

– roślinna kuchnia

– duuużo przestrzeni na regenerację

Po 4 dniach wyjedziesz z Mazur z poczuciem spokoju, zregenerowania, satysfakcji ze zdobytej wiedzy i wewnętrznej radości po spotkaniu z NinjaYogaGangiem. Z pewnością wzbogacisz się o kilku wspaniałych jogowych przyjaciół!

PROWADZĄ

Basia Tworekpsycholog, wykładowca i nauczycielka jogi z powołania. Na co dzień znasz ją z domowej jogi na YouTube i instagramie, podcastów JOGAPDEJT, internetowego studia BeActiveTv i największej w Polsce trasy BeActiveTour Ewy Chodakowskiej, a także z warszawskiej szkoły Stan Skupienia. Więcej o Basi poczytasz tutaj.

Joanna Brejecka – Pamungkas – terapeutka medycyny chińskiej, dyplomowany naturopata (dyplom doktora naturopatii w USA), dietetyk holistyczny, terapeutka pediatrycznego masażu Tuina, ekspert TV, autorka książki “Naturalnie Zdrowe Dziecko”, szkoleniowiec. Od 2009 prowadzi gabinet Natural Heling, gdzie kompleksowo zajmuje się wsparciem zdrowia całych rodzin – dzieci i dorosłych, a w szczególności kobiet. Instaram Asi ze wszystkimi potrzebnymi linkami znajdziesz tutaj.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WARSZTATÓW:

>> czwartek, 7 października 2021

17.00 Przyjeżdżamy, otwieramy walizki, zakładamy dresy, oswajamy się z okolicą

17:15-19:00 siadamy w kręgu  i poznajemy się, a potem robimy wieczorną praktykę wprowadzającą

19.00 kolacja

po kolacji: wspólny czas wolny

>>  piątek i sobota, 8-9 października 2021

dla chętnych przed jogą: poranny uważny spacer w ciszy

8-9 praktyka poranna  (asany i pranajama) z Basią

9.00 śniadanie

11.00-13.00 wykład-warsztaty łączące wiedzę z zakresu medycyny chińskiej, naturopatii oraz współczesnej wiedzy o żywieniu i suplementacji z @joanna_naturalhealing

13.30 obiad

17:15 – 18.45 wieczorna praktyka regenerująca z Basią

18.45 kolacja

>> niedziela, 10 października 2021

7.30 indywidualny spacer w ciszy

8.00 praktyka poranna  (asany i pranajama)

9.00 śniadanie

10:30-12.00 praktyka południowa (asany, pranajama i medytacja), krąg zamykający

 – wyjazd z Jabłoń Lake Resort

Pomiędzy posiłkami i aktywnościami zawartymi w programie: czas dla siebie, czas w spa, luźne rozmowy, spacery albo wczesne spanie.

W trakcie pobytu istnieje możliwość umówienia się do Asi na indywidualną konsultację zdrowotną.

DLA KOGO JEST NINJA-YOGIS #HEALTHY CAMP?

Dla każdego, kto chce się zregenerować, pogłębić swoją praktykę jogi, nauczyć się lepiej dbać o siebie z pomocą medycyny chińskiej, zanurzyć się w przyrodzie i naładować. Podstawowe doświadczenie w praktyce asan mile widziane (ale nieobowiązkowe!). Jeśli się wahasz –pisz! 

W jabłoń Lake Resort jest możliwość przyjechania z dzieckiem i opieką.

A jeśli przyjeżdżasz sam(a) i chcesz być z kimś w pokoju – na pewno znajdę Ci super towarzystwo!

KIEDY? 7-10 października 2021 

GDZIE?

Zatrzymamy się w zanurzonym w Przyrodzie ośrodku Jabłoń Lake Resort Na Mazurach. Jabłoń Lake Resort to schowana w sercu Puszczy Piskiej oaza spokoju i przyrody, w której można odsapnąć od zgiełku świata. To 500 metrów linii brzegowej pierwszej klasy czystości jeziora Brzozolasek pełnym ryb i życia.  To 10 hektarów terenu na spacery i aktywności w przyrodzie.

JAKA JEST CENA?
Miejsce w  pokoju 2-osobowym: 1599
❤ z tajnym hasłem z newslettera cena za Camp to 1499 zł (obowiązuje przy rezerwacji do 25 lipca)❤

Cena zawiera:

– noclegi
– pełne wyżywienie
– zajęcia jogi 2 razy dziennie
– wykłady

ZAPISY I PYTANIA: kontakt@basiatworek.pl
Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie bezzwrotnej opłaty rezerwacyjnej w wysokości 600 pln/os. Numer konta podam w mailu zwrotnym.

Zapraszam Cię na Ninja-Yogis #healthy Camp w październiku 2021!!!