::SOLD OUT:: Ninja-Yogis #energize Camp grudzień 2020

Nie ma lepszego prezentu na mikołajki, niż grudniowy camp! W planach: joga, piękna Przyroda, dużo czasu na oddech i odpoczynek. A do tego treningi marszobiegowe dla początkujących i zaawansowanych po Biebrzańskim Parku Narodowym! ❤ Wyjazd jest dla wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania w jodze lub w bieganiu. Ninja-yogi to stan ducha! Dodaj sobie energii i zanurkuj w zimowej Przyrodzie na całego i z dobrą energią!

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ NASZ WEEKEND?

Wyobraź sobie, że przez kilka dni skupiasz się na sobie, swoich potrzebach, przyjaznym dla ciała ruchu i dobrym jedzeniu. Przypominasz sobie jak to jest mieć lekką głowę, wysypiać się i działać w rytmie przyrody.

Budzisz się o poranku, a za oknem widzisz beskres zimowego nieba, a czasem brykające konie albo czujne sarny. Zaczynasz dzień od delikatnej, budzącej przyjemnie i dodającej energii sesji jogi i pranayamy (ćwiczeń oddechowych), niespiesznie jesz śniadanie, idziesz na spacer, albo siadasz przy kominku z książką. W południe wspólnie wyruszamy poruszać się i pooddychać w terenie, pod czujnym okiem naszego trenera Marcina z lepiejbiegać.pl. Podzieleni na grupy: pieszą, truchtającą i biegową, uczymy się prawidłowej techniki biegowej, oddechu i eksplorujemy Biebrzański Park Narodowy: cieszymy się lasem i świeżym powietrzem. Kto wie – może nawet spotkamy łosia..?
Po wycieczce czeka na nas obiad, który jesz powoli i dużo się śmiejesz. A wczesnym wieczorem jeszcze raz rozwijasz matę – tym razem koncentrujesz się na przyjemnym rozciąganiu i dajesz nogom odpocząć (w rolach głównych łagodne asany, vinyasa, elementy yin jogi, pranajama). Na koniec układasz się wygodnie do relaksacji, a potem siadasz do medytacji. Po takim dniu, ciepła kolacja smakuje pysznie! Kładziesz się wcześnie, a kolejnego dnia wstajesz z uśmiechem i motywacją do działania.

Brzmi jak weekend idealny? Dla mnie tak, szczególnie zimą, kiedy potrzebuję się zagrzać, wzmocnić, naładować dobrą energią, trochę wyluzować i nabrać energii na dłuuugie i ciemne wieczory. Jak na każdym Campie: spotkamy wspaniałych, podobnych do siebie ludzi, przypomnimy sobie o tym co ważne i zasiejemy ziarenko nawyku.

GDZIE JEDZIEMY?

Biebrzański Park Narodowy to obfitujący w czyste, pachnące lasy i liczną zwierzynę chroniony obszar, który kryje w sobie nieoczywiste piękno. W naszych jogowych wyjazdach Przyroda zawsze odgrywa kluczową rolę. Staram się zabierać Was do takich miejsc, w których mamy szansę wyciszyć się, zdystansować i wsłuchać w naturalne rytmy pór roku i pór dnia, oraz poczuć jak rezonują one w naszym własnym ciele. Zagroda Kuwasy, w której się zatrzymamy zlokalizowana jest tuż przy samym wejściu do BPN – całe przyrodnicze bogactwo czeka na wyciągnięcie ręki. Niezależnie od tego czy w grudniu będzie śnieg, czy nie – z całą pewnością naładujemy się tu mnóstwem dobrej energii i spokoju.

PROGRAM Ninja-Yogis #energize Camp został przemyślany tak, aby maksymalnie wykorzystać potencjał zimy. Czekają nas:
– specjalnie zaprojektowana na tę porę roku praktyka asan
– treningi marszobiegowe z rozgrzewką i rozciąganiem, dostosowane trudnością do Waszych potrzeb i możliwości (patrz niżej)
– pranajama – praca z oddechem
– medytacja
– Przyroda – nasz najważniejszy Nauczyciel

PROWADZĄ:

Basia Tworek – psycholożka, wykładowczyni i nauczycielka jogi z powołania. Na co dzień znasz ją z domowej jogi na YouTube, podcastu JOGAPDEJT, bloga basiatworek.pl, poniedziałkowych newsletterów, oraz z warszawskiej szkoły Stan Skupienia. Więcej o Basi poczytasz tutaj.

Marcin Suski trener biegania, górski ultramaratończyk i autor poczytnego bloga z lepiejbiegać.pl Marcin w kilka lat z kanapowego nerda przeobraził się w górskiego ultramaratończyka (ćwiczącego jogę!:)). Dzięki swojej historii “od zera do superbohatera” Marcin jak mało kto potrafi wczuć się w potrzeby i obawy początkującego biegacza. Ponadto, jak na maratończyka przystało, prawie nigdy się nie męczy: chętnie odpowiada na pytania o dietę biegacza, trening i motywację. To już nasz piąty wspólny wyjazd (bo połączenie jogi i biegania okazało się strzałem w dziesiątkę!).

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WARSZTATÓW:

>> czwartek, 3 grudnia 2020

17.00 Przyjeżdżamy, otwieramy walizki, zakładamy dresy, oswajamy się z okolicą

17.15– 19.00 robimy wieczorną praktykę wprowadzającą

19.00 kolacja

po kolacji – siadamy w kręgu i poznajemy się

>>  piątek i sobota, 4-5 grudnia 2020

7.30 indywidualny spacer w ciszy (poranne wietrzenie płuc)

8.00 praktyka poranna  (asany i pranajama)

9.00 śniadanie

11.00-13.00 warsztaty marszobiegowe z Marcinem Suskim z lepiejbiegac.pl

13.30 obiad

17.00-19.00 wieczorna praktyka jogi, pranajamy, medytacji i relaksacji

19.00 kolacja

>> niedziela, 6 grudnia 2020

7.30 indywidualny spacer w ciszy

8.00 praktyka poranna  (asany i pranajama)

9.00 śniadanie

11.00-12.00 medytacja i krąg zamykający

12.30 – wczesny obiad

po obiedzie – pożegnanie i wyjazd

DLA KOGO JEST #energize CAMP?
Dla każdego, kto chce się zregenerować, pogłębić swoją praktykę jogi, nauczyć się biegać, zanurzyć się w przyrodzie i naładować. Podstawowe doświadczenie w praktyce asan i bieganiu mile widziane (ale nieobowiązkowe!). Jeśli się wahasz –pisz! ❤

KIEDY? mikołajkowy weekend  3-6 grudnia 2020

GDZIE?
Zatrzymamy się na samym progu Biebrzańskiego Parku Narodowego, w słynącej z przytulnej atmosfery i pysznych przetworów Zagrodzie Kuwasy – to tutaj zaczyna się jeden ze specjalnych leśnych szlaków biegowych.

JAKA JEST CENA?

Miejsce w  pokoju 2-osobowym lub 3-osobowym z łazienką: 1599 zł
❤ Dla osób, które były ze mną na wcześniejszych wyjazdach, cena za warsztaty to 1499 zł (obowiązuje przy rezerwacji do 31 stycznia 2020) ❤

W pokoju single z  łazienką: 2199 zł

Cena zawiera:
– noclegi w pokojach z łazienkami
– pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
– zajęcia 3 razy dziennie

Fakultatywnie można wykupić sobie wycieczkę z przewodnikiem BPN na oglądanie łosi (uwaga! pobudka przed świtem).

Dojeżdżamy we własnym zakresie (przed campem zawsze tworzę specjalną grupę na FB z wątkiem dojazdowym i uczestnicy często umawiają się za jej pośrednictwem na wspólny dojazd)

ZAPISY I PYTANIA: kontakt@basiatworek.pl
Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie bezzwrotnej opłaty rezerwacyjnej w wysokości 800 pln/os. Numer konta podam w mailu zwrotnym.

❤Zapraszam Cię na Ninja-Yogis #energize Camp 2020!!! ❤