Ninja-Yogis #charging CAMP – długi weekend sierpień 2022

Dołącz do yogagangu na długi weekend w Beskidzie Małym! Joga, piękna Przyroda, dużo czasu na oddech i odpoczynek. A do tego treningi marszobiegowe dla początkujących i zaawansowanych po cudownych beskidzkich szlakach! ❤ Wyjazd jest dla wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania w jodze lub w bieganiu. Ninja-yogi to stan ducha! Rozkręć swoją motywację i zanurkuj w Przyrodzie na całego i z dobrą energią!

Wyobraź sobie, że przez kilka dni skupiasz się na sobie, swoich potrzebach, przyjaznym dla ciała ruchu i dobrym jedzeniu. Przypominasz sobie jak to jest mieć lekką głowę, wysypiać się i działać w rytmie przyrody.

Budzisz się o poranku, a za oknem roztacza się widok na przyrodę i jezioro.

Zaczynasz dzień od delikatnej, budzącej przyjemnie sesji jogi i pranayamy (ćwiczeń oddechowych). Na sali, lub jeśli pogoda pozwoli – na trawie 🙂

Niespiesznie jesz śniadanie, idziesz na spacer, albo układasz się w słońcu z książką. W południe wspólnie wyruszamy poruszać się i pooddychać w terenie, pod czujnym okiem naszego trenera Marcina z lepiejbiegać.pl

Uczymy się prawidłowej techniki biegowej, oddechu i eksplorujemy lasy Beskidu Małego: cieszymy się lasem i świeżym powietrzem.


Po wycieczce czeka na nas obiad, który jesz powoli i dużo się śmiejesz. A wczesnym wieczorem jeszcze raz rozwijasz matę – tym razem koncentrujesz się na przyjemnym rozciąganiu i dajesz nogom odpocząć (w rolach głównych łagodne asany, vinyasa, elementy yin jogi, pranajama).

Na koniec dnia układasz się wygodnie do relaksacji, a potem siadasz do medytacji. Po takim dniu, ciepła kolacja smakuje pysznie!

Wieczorem możesz położyć się wcześnie spać (choć w trakcie wyjazdu na pewno przynajmniej raz rozpalimy ognisko i posiedzimy trochę dłużej).

Brzmi jak weekend idealny? Dla mnie tak, szczególnie w środku lata, kiedy ładujemy baterie na całego: wzmacniamy się, wietrzymy głowę i płuca, ładujemy dobrą energią, luzujemy barki i gumkę w gaciach i rozkręcamy motywację. Jak na każdym Campie: spotkamy wspaniałych, podobnych do siebie ludzi, przypomnimy sobie o tym co ważne i zasiejemy ziarenko nawyku.

Beskid Mały to moje rodzinne strony. Ogromnie cieszę się na myśl, że wspólnie spędzimy tam czas. W naszych jogowych wyjazdach Przyroda zawsze odgrywa kluczową rolę. Staram się zabierać Was do takich miejsc, w których mamy szansę wyciszyć się, zdystansować i wsłuchać w naturalne rytmy pór roku i pór dnia, oraz poczuć jak rezonują one w naszym własnym ciele.

PROWADZĄ:

Basia Tworek – psycholog, wykładowca i nauczycielka jogi z powołania. Na co dzień znasz ją z domowej jogi na YouTube, podcastów JOGAPDEJT, internetowego studia PortalYogi oraz BeActiveTv Ewy Chodakowskiej, a także z warszawskiej szkoły Stan Skupienia i jogowego bloga basiatworek.pl . Więcej o Basi poczytasz tutaj.

Marcin Suski – trener biegania, górski ultramaratończyk i autor poczytnego bloga z lepiejbiegać.pl Marcin w kilka lat z kanapowego nerda przeobraził się w górskiego ultramaratończyka (ćwiczącego jogę!:)). Dzięki swojej historii “od zera do superbohatera” Marcin jak mało kto potrafi wczuć się w potrzeby i obawy początkującego biegacza. Ponadto, jak na maratończyka przystało, prawie nigdy się nie męczy: chętnie odpowiada na pytania o dietę biegacza, trening i motywację. Przestaliśmy już liczyć nasze wspólne wyjazdy, bo mamy ich na koncie mnóstwo! Połączenie jogi i biegania okazało się strzałem w dziesiątkę.

PROGRAM WARSZTATÓW:

PROGRAM Ninja-Yogis #charging Camp został przemyślany tak, aby maksymalnie wykorzystać potencjał rozkwitającego lata. Czekają nas:
– specjalnie zaprojektowana na tę porę roku praktyka asan
– treningi marszobiegowe z rozgrzewką i rozciąganiem, dostosowane trudnością do Waszych potrzeb i możliwości (patrz niżej)
– pranajama – praca z oddechem
– medytacja
– Przyroda – nasz najważniejszy Nauczyciel

>> czwartek, 15 sierpnia 2022

17.00 Przyjeżdżamy, otwieramy walizki, zakładamy dresy, oswajamy się z okolicą

17:15-19:00 siadamy w kręgu  i poznajemy się, a potem robimy wieczorną praktykę wprowadzającą (jeśli pogoda dopisze – na trawie)

19.00 kolacja

po kolacji: wspólny czas wolny

>>  piątek, sobota, niedziela 12-14 sierpnia 2022

dla chętnych przed jogą: poranny uważny spacer w ciszy

8-9 praktyka poranna  (asany i pranajama)

9.00 śniadanie

11.00-13.00 warsztaty marszobiegowe z Marcinem Suskim z lepiejbiegac.pl

13.30 obiad

17:15 – 19.00 wieczorna praktyka regenerująca

19.00 kolacja

>> wolny poniedziałek, 15 sierpnia 2022

8-9:30 przedłużona praktyka poranna  (asany i pranajama), medytacja i krąg zamykający

9.30 śniadanie

po śniadaniu: pożegnanie i wyjazd

Pomiędzy posiłkami i aktywnościami zawartymi w programie: czas dla siebie, wylegiwanie się na trawie z widoczkiem na jezioro, luźne rozmowy, spacery albo wczesne spanie.

DLA KOGO JEST #charging CAMP?
Dla każdego, kto chce się zregenerować, pogłębić swoją praktykę jogi, nauczyć się biegać, zanurzyć się w przyrodzie i naładować. Podstawowe doświadczenie w praktyce asan i bieganiu mile widziane (ale nieobowiązkowe!). Jeśli się wahasz –pisz! ❤

KIEDY? Długi weekend 11-15 sierpnia 2022

GDZIE?
Zatrzymamy się w świeżo stworzonym i malowniczo położonym ośrodku Dom Przebudzeń w Porąbce w Beskidzie Małym.

JAKA JEST CENA?

W pokoju 3 lub 4-osobowym z łazienką: 2199
❤ Dla osób z tajnym hasłem z newslettera, cena za warsztaty to 2099, a dodatkowo dla tych, którzy byli ze mną na wcześniejszych wyjazdach cena to 1999 (obowiązuje przy wpłacie do 31 grudnia) ❤

Cena zawiera:
– noclegi
– pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
– zajęcia 3 razy dziennie

Dojeżdżamy we własnym zakresie.

ZAPISY I PYTANIA: kontakt@basiatworek.pl,
Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie bezzwrotnej opłaty rezerwacyjnej w wysokości 799 pln/os. Numer konta podam w mailu zwrotnym.