Spotkajmy się osobiście!

Dzięki YouTube widzimy się regularnie (mam nadzieję!) i możesz praktykować o tej porze dnia, która najbardziej Ci odpowiada.
Nic jednak nie zastąpi żywego, autentycznego kontaktu. Dlatego zapraszam Cię na wspólne warsztaty, wyjazdy i zajęcia na żywo. Spotkajmy się osobiście i przybijmy sobie piątkę! Stańmy wspólnie na macie. dajmy sobie czas na pogłębioną praktykę. Jedź ze mną!

 

Ninja-Yogis #charging Camp sierpień 2021

  • 12-15 sierpnia 2021
  • Oddechowo k/Warszawy

Długi weekend, lato, joga i marszobiegi w przyrodzie to idealne połączenie! Zaledwie godzinę drogi od Warszawy, czeka na nas las i totalne wietrzenie głowy, oraz regenerowanie i wzmacnianie ciała. Czas się wyciszyć i naładować wewnętrzne akumulatory. Jedź z nami do Oddechowa!

Ninja-Yogis #summer Camp wrzesień 2021

  • 1-5 września 2021
  • Folwark Jackowo k/Łeby

Przedłużamy sobie lato! Bo wakacje muszą być wyjątkowe i zostawić nam w ciele duuużo dobrej energii. We wrześniu jedziemy do naszej sekretnej miejscówki nad polskim morzem na Ninja Yogis Summer Camp 2021! Joga, piękna dzika Przyroda, pachnący las, ciepły piasek i szum fal. Plus pyszne jedzenie, regeneracja, dużo czasu na oddech, odpoczynek i wędrówki. Zapowiada się mnóstwo dobrej zabawy i fantastycznych odkryć!

Ninja-Yogis #healthy Camp październik 2021

  • 7-10 października 2021
  • Jabłoń Lake Resort /Mazury

Wzmocnij się i przygotuj na zdrową jesień! W czasie wspaniałego, regenerującego campu na Mazurach – jednym z najczystszych przyrodniczo regionów Polski – zadbasz o siebie, odstresujesz się, naładujesz baterie, poprzeciągasz ciało, wywietrzysz głowę oraz nauczysz się jak zadbać o zdrowie i odporność z pomocą jogi, medytacji & wiedzy z zakresu medycyny chińskiej, naturopatii oraz współczesnej wiedzy o żywieniu i suplementacji.

Ninja-Yogis #unstress Camp październik/listopad 2021

  • 29 października - 1 listopada 2021
  • Zagroda Ojrzanów k/Warszawy

Dla wszystkich pracowitych mróweczek, zestresowanych wizjonerów, wracających do siebie po życiowych lub zdrowotnych zakrętach, przeciążonych obowiązkami, działających pod presją i niewyspanych mieszczuchów – wszystkim nam należy się czasem chwila na totalne odpuszczenie, zwolnienie tempa, skupienie na swoich potrzebach i regenerację. Szczególnie w obliczu nadchodzącej zimy,  W programie: joga, wyciszenie, czas na oddychanie i chodzenie w dresie, przyroda, medytacja, długie spanie i ładujące spacery. To działa – przetestowałam to z #yogagangiem już wiele razy! Jedź z nami!

Ninja-Yogis #unstress Camp listopad 2021

  • 11-14 listopada 2021
  • Oczyszczalnia Wszystkich Świętych k/Warszawy

Dla wszystkich pracowitych mróweczek, zestresowanych wizjonerów, przeciążonych obowiązkami, działających pod presją i niewyspanych mieszczuchów – wszystkim nam należy się czasem chwila na totalne odpuszczenie, zwolnienie tempa, skupienie na swoich potrzebach i regenerację. Szczególnie jesienią, kiedy potrzebujemy energii!  W programie: joga, wyciszenie, czas na oddychanie i chodzenie w dresie, przyroda, medytacja, długie spanie i ładujące spacery. To działa – przetestowałam to z #yogagangiem już 3 lata z rzędu! Jedź z nami!