Spotkajmy się osobiście!

Dzięki YouTube widzimy się regularnie (mam nadzieję!) i możesz praktykować o tej porze dnia, która najbardziej Ci odpowiada.
Nic jednak nie zastąpi żywego, autentycznego kontaktu. Dlatego zapraszam Cię na wspólne warsztaty, wyjazdy i zajęcia na żywo. Spotkajmy się osobiście i przybijmy sobie piątkę! Stańmy wspólnie na macie. dajmy sobie czas na pogłębioną praktykę. Jedź ze mną!

 

Ninja-Yogis #unstress Camp lipiec 2021

 • 1-4 lipca 2021
 • Zagroda Ojrzanów k/Warszawy

Dla wszystkich pracowitych mróweczek, zestresowanych wizjonerów, wracających do siebie po izolacji, przeciążonych obowiązkami, działających pod presją i niewyspanych mieszczuchów – wszystkim nam należy się czasem chwila na totalne odpuszczenie, zwolnienie tempa, skupienie na swoich potrzebach i regenerację. Szczególnie po ciężkim roku!  W programie: joga, wyciszenie, czas na oddychanie i chodzenie w dresie, przyroda, medytacja, długie spanie i ładujące spacery. To działa – przetestowałam to z #yogagangiem już wiele razy! Jedź z nami!

Ninja-Yogis #charging Camp sierpień 2021

 • 12-15 sierpnia 2021
 • Oddechowo k/Warszawy

Długi weekend, lato, joga i marszobiegi w przyrodzie to idealne połączenie! Zaledwie godzinę drogi od Warszawy, czeka na nas las i totalne wietrzenie głowy, oraz regenerowanie i wzmacnianie ciała. Czas się wyciszyć i naładować wewnętrzne akumulatory. Jedź z nami do Oddechowa!

Ninja-Yogis #summer Camp wrzesień 2021

 • 1-5 września 2021
 • Folwark Jackowo k/Łeby

Przedłużamy sobie lato! Bo wakacje muszą być wyjątkowe i zostawić nam w ciele duuużo dobrej energii. We wrześniu jedziemy do naszej sekretnej miejscówki nad polskim morzem na Ninja Yogis Summer Camp 2021! Joga, piękna dzika Przyroda, pachnący las, ciepły piasek i szum fal. Plus pyszne jedzenie, regeneracja, dużo czasu na oddech, odpoczynek i wędrówki. Zapowiada się mnóstwo dobrej zabawy i fantastycznych odkryć!

Ninja-Yogis #healthy Camp październik 2021

 • 7-10 października 2021
 • Jabłoń Lake Resort /Mazury

Weekend z jogą i dietetyką chińską w Jabłoń Lake Resort na Mazurach – szczegóły & zapisy >> SOON!

Ninja-Yogis #unstress Camp październik/listopad 2021

 • 29 października - 1 listopada 2021
 • Zagroda Ojrzanów k/Warszawy

Dla wszystkich pracowitych mróweczek, zestresowanych wizjonerów, wracających do siebie po życiowych lub zdrowotnych zakrętach, przeciążonych obowiązkami, działających pod presją i niewyspanych mieszczuchów – wszystkim nam należy się czasem chwila na totalne odpuszczenie, zwolnienie tempa, skupienie na swoich potrzebach i regenerację. Szczególnie w obliczu nadchodzącej zimy,  W programie: joga, wyciszenie, czas na oddychanie i chodzenie w dresie, przyroda, medytacja, długie spanie i ładujące spacery. To działa – przetestowałam to z #yogagangiem już wiele razy! Jedź z nami!

Ninja-Yogis #unstress Camp listopad 2021

 • 11-14 listopada 2021
 • Oczyszczalnia Wszystkich Świętych k/Warszawy

Dla wszystkich pracowitych mróweczek, zestresowanych wizjonerów, przeciążonych obowiązkami, działających pod presją i niewyspanych mieszczuchów – wszystkim nam należy się czasem chwila na totalne odpuszczenie, zwolnienie tempa, skupienie na swoich potrzebach i regenerację. Szczególnie jesienią, kiedy potrzebujemy energii!  W programie: joga, wyciszenie, czas na oddychanie i chodzenie w dresie, przyroda, medytacja, długie spanie i ładujące spacery. To działa – przetestowałam to z #yogagangiem już 3 lata z rzędu! Jedź z nami!

Sylwester Ninja-Yogis 2021/22

 • 30 grudnia 2021 - 2 stycznia 2022
 • Oddechowo k/Warszawy

Zakończ rok na własnych warunkach. Wśród Przyrody, przy dźwiękach wiatru i strzelającego w kominku ognia. W dresie i ciepłych skarpetkach. Bez alkoholu, w towarzystwie ziomeczków, którzy dzielą podobne wartości. Wycisz się, zwolnij, usłysz swoje myśli, daj sobie przestrzeń na oddychanie, niespieszne jedzenie, śmiech, milczenie, spacery na mrozie, grzanie plecków w saunie, wysypianie się i wspierającą praktykę jogi. Sam(a) lub w towarzystwie – PRZYJEDŹ na Sylwestra Ninja-Yogis.