Spotkajmy się osobiście!

Dzięki YouTube widzimy się regularnie (mam nadzieję!) i możesz praktykować o tej porze dnia, która najbardziej Ci odpowiada.
Nic jednak nie zastąpi żywego, autentycznego kontaktu. Dlatego zapraszam Cię na wspólne warsztaty, wyjazdy i zajęcia na żywo. Spotkajmy się osobiście i przybijmy sobie piątkę! Stańmy wspólnie na macie. dajmy sobie czas na pogłębioną praktykę. Jedź ze mną!

 

::SOLD OUT:: Ninja-Yogis #unstress Camp listopad 2020

  • 6-8 listopada 2020
  • Oczyszczalnia Wszystkich Świętych k/Warszawy

Dla wszystkich pracowitych mróweczek, zestresowanych wizjonerów, przeciążonych obowiązkami, działających pod presją i niewyspanych mieszczuchów – wszystkim nam należy się czasem chwila na totalne odpuszczenie, zwolnienie tempa, skupienie na swoich potrzebach i regenerację. Szczególnie jesienią, kiedy potrzebujemy energii!  W programie: joga, wyciszenie, czas na oddychanie i chodzenie w dresie, przyroda, medytacja, długie spanie i ładujące spacery. To działa – przetestowałam to z #yogagangiem już 3 lata z rzędu! Jedź z nami!

Warsztaty #yogaCHILL w Warszawie listopad 2020

  • 22 listopada, godz. 10.00-13.00
  • Samo Centrum Wszechświata (wejście od Krochmalnej)

A gdyby tak poświęcić pół dnia tylko dla siebie…? Znaleźć czas na odpuszczenie i zrzucenie napięć…? Zadać sobie dwa najważniejsze pytania: Jak się czuję? Czego potrzebuję? Zatopić się w przyjemnej praktyce, powzdychać, pokołysać się i rozpuścić ciało jak masełko… Wyobraź sobie: miękkie barki, luźne bioderka, zrelaksowaną twarz i ciepłe dłonie… Yes! To właśnie tych jakości poszukamy na wspólnej jesiennej praktyce w Warszawie. Dołącz do nas!

::SOLD OUT:: Ninja-Yogis #energize Camp grudzień 2020

  • 3-6 grudnia 2020
  • Zagroda Kuwasy, Biebrza

Nie ma lepszego prezentu na mikołajki, niż grudniowy camp! W planach: joga, piękna Przyroda, dużo czasu na oddech i odpoczynek. A do tego treningi marszobiegowe dla początkujących i zaawansowanych po Biebrzańskim Parku Narodowym! ❤ Wyjazd jest dla wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania w jodze lub w bieganiu. Ninja-yogi to stan ducha! Dodaj sobie energii i zanurkuj w zimowej Przyrodzie na całego i z dobrą energią!

Warsztaty #yogaRESET w Warszawie grudzień 2020

  • 13 grudnia, godz. 10.00-13.00
  • Samo Centrum Wszechświata (wejście od Krochmalnej)

Koniec roku to ten wyjątkowy moment, w którym zerkamy do swojego plecaka pełnego doświadczeń, wspomnień i emocji – i zastanawiamy się co z tego chcielibyśmy zabrać z sobą w dalszą podróż, a czego zdecydowanie warto się pozbyć. Na naszych grudniowych warsztatach damy sobie przestrzeń na życzliwe przyjrzenie się sobie i swoim potrzebom, na zostawienie tego, czego już nie chcemy… A może nawet uda nam się świadomie określić intencję na dalszą podróż, w nowy rok..? Zaklep sobie miejsce i wskakuj na pokład naszego yogagangowego statku! Warsztaty są dla Wszystkich.

Sylwester Ninja-Yogis 2020/21

  • 31 grudnia 2020 - 3 stycznia 2021
  • Oddechowo k/Warszawy

Zakończ rok na własnych warunkach. Wśród Przyrody, przy dźwiękach wiatru i strzelającego w kominku ognia. W dresie i ciepłych skarpetkach. Bez alkoholu, w towarzystwie ziomeczków, którzy dzielą podobne wartości. Wycisz się, zwolnij, usłysz swoje myśli, daj sobie przestrzeń na oddychanie, niespieszne jedzenie, śmiech, milczenie, spacery na mrozie, grzanie plecków w saunie, wysypianie się i wspierającą praktykę jogi. Sam(a) lub w towarzystwie – JEDŹ ZE MNĄ na Sylwestra Ninja-Yogis.