Spotkajmy się osobiście!

Dzięki YouTube widzimy się regularnie (mam nadzieję!) i możesz praktykować o tej porze dnia, która najbardziej Ci odpowiada.
Nic jednak nie zastąpi żywego, autentycznego kontaktu. Dlatego zapraszam Cię na wspólne warsztaty, wyjazdy i zajęcia na żywo. Spotkajmy się osobiście i przybijmy sobie piątkę! Stańmy wspólnie na macie. dajmy sobie czas na pogłębioną praktykę. Jedź ze mną!

 

WIELKANOC Ninja-Yogis kwiecień 2021

  • 2-5 kwietnia 2021
  • Oddechowo pod Warszawą

Wielkanoc, Joga i Przyroda to idealne połączenie! Zaledwie godzinę drogi od Warszawy, czeka na nas las i totalne wietrzenie głowy, oraz regenerowanie i wzmacnianie ciała. Czas się wyciszyć i naładować wewnętrzne akumulatory. Jedź z nami do Oddechowa!

::SOLD OUT:: Ninja-Yogis #energize Camp marzec 2021

  • 18-21 marca 2021
  • Zagroda Kuwasy, Biebrza

Spójrzmy w wiosnę z nadzieją! 18-21 marca, czyli dokładnie na kalendarzowe przywitanie wiosny, dodajmy sobie energii i zregenerujmy się dzięki połączeniu jogi, marszobiegów, czystej przyrody Biebrzańskiego Parku Narodowego, oraz pysznego jedzenia, z którego słynie Zagroda Kuwasy, zlokalizowana tuż pod samym lasem. Wyjazd jest dla wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania w jodze lub w bieganiu. Ninja-yogi to stan ducha! Dodaj sobie energii i zanurkuj w wiosennej Przyrodzie na całego i z dobrą energią!