Spotkajmy się osobiście!

Dzięki YouTube widzimy się regularnie (mam nadzieję!) i możesz praktykować o tej porze dnia, która najbardziej Ci odpowiada.
Nic jednak nie zastąpi żywego, autentycznego kontaktu. Dlatego zapraszam Cię na wspólne warsztaty, wyjazdy i zajęcia na żywo. Spotkajmy się osobiście i przybijmy sobie piątkę! Stańmy wspólnie na macie. dajmy sobie czas na pogłębioną praktykę. Jedź ze mną!

 

::SOLD OUT:: Ninja-Yogis #unstress Camp luty 2020

  • 28 lutego - 1 marca 2020
  • Zagroda Ojrzanów k/Warszawy

Dla wszystkich pracowitych mróweczek, zestresowanych wizjonerów, przeciążonych obowiązkami, działających pod presją i niewyspanych mieszczuchów – wszystkim nam należy się czasem chwila na totalne odpuszczenie, zwolnienie tempa, skupienie na swoich potrzebach i regenerację. Szczególnie po ciężkiej zimie!  W programie: joga, wyciszenie, czas na oddychanie i chodzenie w dresie, przyroda, medytacja, długie spanie i ładujące spacery. To działa – przetestowałam to z #yogagangiem już 2 lata z rzędu! Jedź z nami!

Ninja-Yogis #unstress Camp listopad 2020

  • 6-8 listopada 2020
  • Oczyszczalnia Wszystkich Świętych k/Warszawy

Dla wszystkich pracowitych mróweczek, zestresowanych wizjonerów, przeciążonych obowiązkami, działających pod presją i niewyspanych mieszczuchów – wszystkim nam należy się czasem chwila na totalne odpuszczenie, zwolnienie tempa, skupienie na swoich potrzebach i regenerację. Szczególnie jesienią, kiedy potrzebujemy energii!  W programie: joga, wyciszenie, czas na oddychanie i chodzenie w dresie, przyroda, medytacja, długie spanie i ładujące spacery. To działa – przetestowałam to z #yogagangiem już 3 lata z rzędu! Jedź z nami!

Ninja-Yogis #energize Camp grudzień 2020

  • 3-6 grudnia 2020
  • Zagroda Kuwasy, Biebrza

Nie ma lepszego prezentu na mikołajki, niż grudniowy camp! W planach: joga, piękna Przyroda, dużo czasu na oddech i odpoczynek. A do tego treningi marszobiegowe dla początkujących i zaawansowanych po Biebrzańskim Parku Narodowym! ❤ Wyjazd jest dla wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania w jodze lub w bieganiu. Ninja-yogi to stan ducha! Dodaj sobie energii i zanurkuj w zimowej Przyrodzie na całego i z dobrą energią!