#unstress Camp listopad 2023

9 LISTOPADA- 12 LISTOPADA 2023 r.

 

Zagroda Ojrzanów, k/Warszawy

 

Wyobraź sobie, że przez kilka dni nic nie musisz. Skupiasz się na sobie, swoich potrzebach, przypominasz sobie jak to jest mieć lekką głowę, wysypiać się i słuchać głosu swojego ciała.

Zaczynasz dzień od delikatnej, budzącej przyjemnie sesji jogi i pranayamy (ćwiczeń oddechowych), niespiesznie jesz śniadanie, idziesz na spacer, albo układasz się gdzieś z książką. W południe spotykamy się na uwalniającą napięcia i wewnętrznie rozgrzewającą praktykę (w rolach głównych łagodne asany, vinyasa, elementy yin jogi, pranayama). W końcu mamy wystarczająco dużo czasu na to, żeby zrozumieć jak nasze ciało reaguje na stres i co możemy z tym zrobić. 

Mamy przestrzeń na to żeby odnaleźć odpowiedzi na pytanie: jak sprawić, żeby na co dzień żyć w zgodzie z sobą i w przyjaźni ze swoim ciałem?
Po praktyce nigdzie nie biegniesz, tylko masz czas na przemyślenia, głęboko oddychasz, cieszysz się Przyrodą. Obiad jesz powoli i dużo się śmiejesz. A wczesnym wieczorem jeszcze raz rozwijasz matę – tym razem żeby się na niej wygodnie ułożyć, spokojnie pooddychać i pomedytować. Po takim dniu, ciepła kolacja smakuje pysznie! Kładziesz się wcześnie, a rano budzisz się z uśmiechem.

Brzmi jak weekend idealny? Dla mnie tak, szczególnie, kiedy potrzebuję się wzmocnić, naładować dobrą energią, trochę wyluzować i zregenerować. Jak na każdym Campie: spotkamy wspaniałych, podobnych do siebie ludzi, przypomnimy sobie o tym co ważne i zasiejemy ziarenko nawyku.

Previous slide
Next slide

Dla kogo jest NINJA-YOGIS
#unstress Camp listopad 2023

Dla wszystkich zmęczonych i zestresowanych, niezależnie od stopnia zaawansowania w praktyce jogi. Podstawowe doświadczenie w praktyce asan mile widziane (ale nieobowiązkowe) – sesje będą delikatne i rozluźniające. Jeśli się wahasz –pisz!
Niestety w Ojrzanowie nie ma warunków na to, żeby przyjeżdżać z dziećmi (wiem, że to nie do końca fair, ale jedynym dzieckiem na pokładzie będzie Baby Yoda).

Kiedy? Gdzie?

9 listopada – 12 listopada 2023 r.

Zatrzymamy się w zanurzonym w przyrodzie Ojrzanowie pod Warszawą – z dala od zgiełku miasta, otoczonym łąkami, polami i stawami, z piękną salą do jogi, sauną na wodzie i pysznym wegetariańskim jedzeniem.

Kto prowadzi?

Basia Tworek – psycholożka, wykładowczyni i nauczycielka jogiz powołania. Na co dzień znasz mnie z domowej jogi na YouTube, podcastu JOGAPDEJT, bloga basiatworek.pl, poniedziałkowych newsletterów, oraz z warszawskiej szkoły Stan Skupienia. Więcej o mnie poczytasz tutaj.

Co wyniesiesz z campu?
Nauczysz się, jak lepiej
dbać o zdrowie
Zregenerujesz się
Nasmarujesz
stawy

Pomedytujesz

Naładujesz baterie
Wzmocnisz się
Najesz się wege
żarełkiem
No i oczywiście… poznasz fajnych ziomeczków

PROGRAM WARSZTATÓW

czwartek, 9 listopadA 2023

17.00 Przyjeżdżamy, otwieramy walizki, zakładamy dresy, oswajamy się z okolicą

17:15-19:00 siadamy w kręgu  i poznajemy się, a potem robimy wieczorną praktykę wprowadzającą

19:00 kolacja
po kolacji wspólny czas wolny

piątek - SOBOTA, 10 - 11 listopadA 2023

8.00 indywidualny spacer w ciszy

8.30 praktyka poranna  (asany i pranajama)

9.30 śniadanie

12:00-13.30 praktyka południowa (asany)

13.30 obiad

17.00-18:45 wieczorna praktyka yin, relaksacji, pranajamy i medytacji

18:45 kolacja

niedziela, 12 listopadA 2023

8:00 indywidualny spacer w ciszy

8:30-10:00 przedłużona praktyka poranna  (asany i pranajama, medytacja i krąg zamykający)

10:00 śniadanie

po śniadaniu – niespieszny wyjazd z Ojrzanowa

Jaka jest cena?

W pokoju 3-osobowym, 2-osobowym, lub domku 5 osobowym : 1799 zł (przy rezerwacji do 30.04.2023 r.), 1899 zł (przy rezerwacji od 1.05 do 30.06.2023 r.), lub 1999 zł (przy rezerwacji od 1.07.2023 r.). W pokoju single: 2499 zł.

Z tajnym hasłem z cena za Camp to 1599 zł (obowiązuje wyłącznie przy rezerwacji do 31.10.2022 r.).

Cena zawiera:

nocleg

pełne
wyżywienie

zajęcia jogi
3 x dziennie

ZAPISY I KONTAKT

kontakt@basiatworek.pl

Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie bezzwrotnej opłaty rezerwacyjnej
w wysokości 699 PLN/os. Numer konta podam w mailu zwrotnym.

OBOZOWICZE O CAMPACH