#unstress Camp lipiec 2023

20 LIPCA – 23 LIPCA 2023 r.

Zagroda Ojrzanów, k/Warszawy

Wyobraź sobie, że przez kilka dni nic nie musisz. Skupiasz się na sobie, swoich potrzebach, przypominasz sobie jak to jest mieć lekką głowę, wysypiać się i słuchać głosu swojego ciała.

Zaczynasz dzień od delikatnej, budzącej przyjemnie sesji jogi i pranayamy (ćwiczeń oddechowych), niespiesznie jesz śniadanie, idziesz na spacer, albo układasz się gdzieś z książką. W południe spotykamy się na uwalniającą napięcia i roztapiającą wewnętrzne MASEŁKO praktykę (w rolach głównych łagodne asany, vinyasa, pranayama). W końcu mamy wystarczająco dużo czasu na to, żeby zrozumieć jak nasze ciało reaguje na stres i co możemy z tym zrobić. Mamy przestrzeń na to żeby odnaleźć odpowiedzi na pytanie: jak sprawić, żeby na co dzień żyć w zgodzie z sobą i w przyjaźni ze swoim ciałem?

Po praktyce nigdzie nie biegniesz, tylko masz czas na przemyślenia, głęboko oddychasz, cieszysz się wspaniałą, letnią Przyrodą. Obiad jesz powoli i dużo się śmiejesz. A wczesnym wieczorem jeszcze raz rozwijasz matę – tym razem żeby się na niej wygodnie ułożyć, spokojnie pooddychać i pomedytować. Po takim dniu, ciepła kolacja smakuje pysznie! Kładziesz się wcześnie, a rano budzisz się z uśmiechem.

Brzmi jak weekend idealny? Dla mnie tak, szczególnie, kiedy potrzebuję się wzmocnić, naładować dobrą energią, trochę wyluzować i zregenerować. Jak na każdym Campie: spotkamy wspaniałych, podobnych do siebie ludzi, przypomnimy sobie o tym co ważne i zasiejemy ziarenko nawyku.

Previous slide
Next slide

Dla kogo jest NINJA-YOGIS
#unstress Camp lipiec 2023

Dla wszystkich pracowitych mróweczek, zestresowanych wizjonerów, przeciążonych obowiązkami, działających pod presją i niewyspanych mieszczuchów – wszystkim nam należy się czasem chwila na totalne odpuszczenie, zwolnienie tempa, skupienie na swoich potrzebach i regenerację. 

W programie: joga, wyciszenie, czas na oddychanie i chodzenie w dresie, przyroda, medytacja, długie spanie i ładujące spacery, a dla chętnych kąpiele i saunowanie. To działa – przetestowałam to z #yogagangiem już wiele razy! Jedź z nami!

Kiedy? Gdzie?

20 lipca – 23 lipca 2023 r.

Zatrzymamy się w zanurzonym w przyrodzie Ojrzanowie pod Warszawą – z dala od zgiełku miasta, otoczonym łąkami, polami i stawami, z piękną salą do jogi, sauną na wodzie i pysznym wegetariańskim jedzeniem.

Kto prowadzi?

Basia Tworek – psycholożka, wykładowczyni i nauczycielka jogiz powołania. Na co dzień znasz mnie z domowej jogi na YouTube, podcastu JOGAPDEJT, bloga basiatworek.pl, poniedziałkowych newsletterów, oraz z warszawskiej szkoły Stan Skupienia. Więcej o mnie poczytasz tutaj.

Co wyniesiesz z campu?
Nauczysz się, jak lepiej
dbać o zdrowie
Zregenerujesz się
Nasmarujesz
stawy

Pomedytujesz

Naładujesz baterie
Wzmocnisz się
Najesz się wege
żarełkiem
No i oczywiście… poznasz fajnych ziomeczków

PROGRAM WARSZTATÓW

CZWARTEK, 20 LIPCA 2023

17.00 Przyjeżdżamy, otwieramy walizki, zakładamy dresy, oswajamy się z okolicą

17:15-19:00 siadamy w kręgu  i poznajemy się, a potem robimy wieczorną praktykę wprowadzającą

19:00 kolacja

PIĄTEK - SOBOTA 21-22 LIPCA 2023

7:30 dla chętnych przed jogą: indywidualny
poranny uważny spacer

8:00 – 9:00 praktyka poranna z Basią (asany i pranajama)

9:00 śniadanie

12:00–13:30 praktyka południowa (asany)

13:30 obiad

17:00–19:00 wieczorna praktyka yin, relaksacji, pranajamy i medytacji

19:00 kolacja

niedziela, 23 LIPCA 2023

7:30 dla chętnych przed jogą: indywidualny poranny, uważny spacer

8:00-9.30 przedłużona praktyka poranna (asany, pranajama, medytacja i krąg zamykający)

9:30 śniadanie

po śniadaniu – niespieszny wyjazd z Ojrzanowa

Jaka jest cena?

W pokoju 3-osobowym, 2-osobowym, lub domku 5 osobowym : 1799 zł (przy rezerwacji do 30.05.2023) lub 1999 zł (przy rezerwacji od 1.06.2023). W pokoju single: 2499 zł.

Z tajnym hasłem z cena za Camp to 1599 zł (obowiązuje wyłącznie przy rezerwacji do 30.09.2022).

Cena zawiera:

nocleg

pełne
wyżywienie

zajęcia jogi
3 x dziennie

ZAPISY I KONTAKT

kontakt@basiatworek.pl

Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie bezzwrotnej opłaty rezerwacyjnej
w wysokości 700 PLN/os. Numer konta podam w mailu zwrotnym.

OBOZOWICZE O CAMPACH