Odpuść stres i napięcie – poszukaj miękkości i masełka we wszystkich newralgicznych miejscach, w których na co dzień zbiera się napięcie: w barkach, w szyi, w karku, w twarzy i żuchwie, w plecach i w biodrach.

Luz w ciele to luz w głowie.

A drugą potrzebną nam w radzeniu sobie z codziennym stresem jakością jest ugruntowanie – poczucie, że stoimy na własnych nogach. Pomogą nam w tym pozycje stojące i równoważne, budujące poczucie stabilności i kontroli, które wplotłam w ten program.

Odetchnij, rozluźnij się i złap balans w sekwencji miękkich, rozkołysanych ruchów, z którą poradzi sobie KAŻDY (ja nagrywałam ją w 7 miesiącu ciąży).

Cel >> odstresowanie, uwolnienie od napięć, odnalezienie miękkości ruchów, luzu w ciele i ciepłych rąk, odbudowanie poczucia balansu i równowagi oraz kontroli nad oddechem, wyhamowanie galopujących myśli, samouspokojenie

Dla kogo >> dla wszystkich ninja-yogis , na wszystkich stopniach zaawansowania, również w zdrowej ciąży

Czas trwania lekcji >> 75 minut

Ile razy mogę użyć tego programu? >> Jest Twój na 12 miesięcy! Praktykuj kiedy tylko masz ochotę!
Najlepiej w połączeniu z body-scanem i medytacją na wewnętrzny spokój.

Czy dam sobie radę? >> spróbuj! Jestem pewna, że tak.

Cena zawiera 23% VAT.

Kliknięcie zamów jest równoznaczne z oświadczeniem, że zapoznałeś/aś się i akceptujesz Regulamin oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w formularzu zgłoszeniowym.

A może wolisz zaopatrzyć się w pakiet Miękkość i Spokój?