PAKIET MIĘKKOŚĆ I SPOKÓJ

To praktyka asan i medytacja, które wzajemnie się uzupełniają.
Możesz używać ich niezależnie od siebie, lub zbudować z nich jedną, dłuższą sesję jogi i medytacji (najpierw asany, potem oddychanie).

Lekcja Luz, miękkość i ugruntowanie pomoże Ci pozbyć się napięć, zacisku i dyskomfortu w ciele, oraz zbudować poczucie równowagi, stabilności i kontroli tam, gdzie możesz je mieć: czyli przede wszystkim w obszarze własnego oddechu i – w ogromnej mierze – ciała.
Medytacja na wewnętrzny spokój pomoże pogłębić tę pracę i zbudować nawyk wracania do oddechu, uspokajania go i budowania z jego pomocą wewnętrznej bezpiecznej przestrzeni.

To Ty decydujesz jak często będziesz korzystać z tych dwóch praktyk i jak je skomponujesz.

Cel >> odstresowanie, uwolnienie od napięć, odnalezienie miękkości ruchów, luzu w ciele i ciepłych rąk, odbudowanie poczucia balansu i równowagi oraz kontroli nad oddechem, wyhamowanie galopujących myśli, samouspokojenie

Dla kogo >> dla wszystkich ninja-yogis, na wszystkich stopniach zaawansowania (również w ciąży), poszukujących zrównoważonej praktyki na stres

Czas trwania >>
Luz, miękkość i ugruntowanie (sesja asan) –  75 minut
Wewnętrzny spokój (medytacja) – 17 minut

Ile razy mogę użyć tych programów? >> Są Twoje na 12 miesięcy!

Czy dam sobie radę? >> spróbuj! Jestem pewna, że tak.

Cena zawiera 23% VAT.

Kliknięcie zamów jest równoznaczne z oświadczeniem, że zapoznałeś/aś się i akceptujesz Regulamin oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w formularzu zgłoszeniowym.