MEDYTACJE PAKIET

To dwa zestawy prowadzonych medytacji: PORANNE i WIECZORNE, które wzajemnie się uzupełniają. To 10 nagrań, które w czasie krótszym, niż 10 minut pomogą Ci napełnić się dobrą energią i wdzięcznością. A przecież znajdziesz kilka minut, żeby zadbać o siebie prawda..?:)

Zacznij i zakończ dzień od zanurkowania w odgłosach przyrody i od świadomego oddechu, który pomoże zharmonizować Twój układ nerwowy i odstresować się.

Zestaw MEDYTACJE PORANNE to 5 wyjątkowych praktyk, które przeniosą Cię do lasu, na łąkę i nad strumyk, a nawet w kosmos (gdzie spojrzysz z perspektywy na wiele spraw:)).

W zestawie MEDYTACJE WIECZORNE znajdziesz 5 wyjątkowych praktyk, które wśród wieczornej przyrody pomogą Ci spokojnie odetchnąć i zostawić za sobą codzienne sprawy, które do tej pory nie pozwalały głowie się wyłączyć.

KORZYŚCI JAKIE WYNIESIESZ Z PRAKTYKI NASZYCH MEDYTACJI to o wiele więcej, niż tylko lepsze samopoczucie.

REGULARNA MEDYTACJA:

– poprawia nastrój

– pomaga pogłębić świadomość ciała i oddechu

– redukuje stres (wycisza i harmonizuje układ nerwowy)

– pomaga skupić się na swoich zasobach i rozkręcić poczucie tzw. spirali zysków (praktyka wdzięczności pomaga wytrenować mózg w lepszej zdolności do kapitalizacji pozytywnych emocji – czyli dostrzegania, przeżywania i pielęgnowania zadowolenia i wdzięczności) 

– pomaga zwiększyć koncentrację

– poprawia siłę woli i samokontrolę

wg badań zwiększa ilość i jakość połączeń neuronalnych w mózgu (szczególnie w korze przedczołowej)

KIEDY MEDYTOWAĆ?

Możesz praktykować kiedy tylko chcesz. Najlepiej rano i wieczorem.

MEDYTACJE PORANNE – najlepiej zrobić zaraz po obudzeniu, lub po porannej jodze (jeśli masz na nią czas)

MEDYTACJE WIECZORNE – najlepiej zrobić zaraz przed snem, lub po wieczornej jodze (jeśli masz na nią czas)

GDZIE I JAK MEDYTOWAĆ?

MEDYTACJE PORANNE – najlepiej w twoim ulubionym miejscu, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Ale jeśli masz czas dla siebie tylko w drodze do pracy, to dzięki słuchawkom możesz medytować również w tramwaju, w metrze, albo na parkingu w samochodzie (nie w trakcie jazdy!)

MEDYTACJE WIECZORNE – najlepiej w łóżku, zaraz przed snem, albo w twoim ulubionym miejscu, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzał i łatwo Ci się będzie wyciszyć. Najlepiej w słuchawkach.

W JAKIEJ POZYCJI MEDYTOWAĆ?

Nie ma jednej dobrej pozycji do medytacji. Dwie najważniejsze rzeczy o jakie możesz zadbać to proste plecy i swobodny oddech.

MEDYTACJE PORANNE – najlepiej praktykować w pozycji siedzącej, ale możesz nawet odpalić medytację zanim wstaniesz z łóżka. A jeśli jesteś gotowa/y na wyzwania – spróbuj medytować bez opierania się o oparcie fotela, poduszki lub ścianę.

MEDYTACJE WIECZORNE – najlepszym pomysłem jest odpalenie wieczornej medytacji już w łóżku i płynne przejście w sen.

KTÓRĄ MEDYTACJĘ WYBRAĆ?

Którą chcesz! Najlepiej i rano i wieczorem. Możesz robić codziennie inne nagranie, lub wybrać swoje ulubione i się go trzymać  na dłużej.

CZY SOBIE PORADZĘ?

Oczywiście, że tak! Medytacja prowadzona jest łatwiejsza niż koncentrowanie się na własną rękę. A wprawa rośnie w miarę praktyki – dlatego z każdym dniem będzie Ci coraz łatwiej.

Jeśli zaśniesz w trakcie wieczornego nagrania – bardzo dobrze. Nasz główny cel to relaks i odpuszczanie.

ILE TRWAJĄ MEDYTACJE WIECZORNE?

Ten audiobook składa się z 10 nagrań: 5 porannych i 5 wieczornych, o długości poniżej 10 minut każde (jesteś w stanie wygospodarować dla siebie 10 minut rano i 10 minut przed snem, prawda?:))

ILE RAZY MOGĘ UŻYĆ TYCH NAGRAŃ?

Są Twoje na 3 lata! Praktykuj kiedy tylko masz ochotę! Najlepiej codziennie.

Cena zawiera VAT.

Kliknięcie zamów jest równoznaczne z oświadczeniem, że zapoznałeś/aś się i akceptujesz Regulamin oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w formularzu zgłoszeniowym.