#charging CAMP –sierpień 2022

długi weekend:  11 SIERPNIA–  15 SIERPNIA 2022 r.

OŚRODEK DOM PRZEBUDZEŃ

Dołącz do yogagangu na długi weekend w Beskidzie Małym! Joga, piękna Przyroda, dużo czasu na oddech i odpoczynek. A do tego treningi marszobiegowe dla początkujących i zaawansowanych po cudownych beskidzkich szlakach!

Wyjazd jest dla wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania w jodze lub w bieganiu. Ninja-yogi to stan ducha! Rozkręć swoją motywację i zanurkuj w Przyrodzie na całego i z dobrą energią!

Wyobraź sobie, że przez kilka dni skupiasz się na sobie, swoich potrzebach, przyjaznym dla ciała ruchu i dobrym jedzeniu. Przypominasz sobie jak to jest mieć lekką głowę, wysypiać się i działać w rytmie przyrody.

Budzisz się o poranku, a za oknem roztacza się widok na przyrodę i jezioro. Zaczynasz dzień od delikatnej, budzącej przyjemnie sesji jogi i pranayamy (ćwiczeń oddechowych). Na sali, lub jeśli pogoda pozwoli – na trawie.

Niespiesznie jesz śniadanie, idziesz na spacer, albo układasz się w słońcu z książką. W południe wspólnie wyruszamy poruszać się i pooddychać w terenie, pod czujnym okiem naszego trenera Marcina z lepiejbiegać.pl Uczymy się prawidłowej techniki biegowej, oddechu i eksplorujemy lasy Beskidu Małego: cieszymy się lasem i świeżym powietrzem.

Po wycieczce czeka na nas obiad, który jesz powoli i dużo się śmiejesz. A wczesnym wieczorem jeszcze raz rozwijasz matę – tym razem koncentrujesz się na przyjemnym rozciąganiu i dajesz nogom odpocząć (w rolach głównych łagodne asany, vinyasa, elementy yin jogi, pranajama).

Na koniec dnia układasz się wygodnie do relaksacji, a potem siadasz do medytacji. Po takim dniu, ciepła kolacja smakuje pysznie! Wieczorem możesz położyć się wcześnie spać (choć w trakcie wyjazdu na pewno przynajmniej raz rozpalimy ognisko i posiedzimy trochę dłużej).

Brzmi jak weekend idealny? Dla mnie tak, szczególnie w środku lata, kiedy ładujemy baterie na całego: wzmacniamy się, wietrzymy głowę i płuca, ładujemy dobrą energią, luzujemy barki i gumkę w gaciach i rozkręcamy motywację. Jak na każdym Campie: spotkamy wspaniałych, podobnych do siebie ludzi, przypomnimy sobie o tym co ważne i zasiejemy ziarenko nawyku.

Dla kogo jest NINJA-YOGIS
#charging CAMP –sierpień 2022

Dla każdego, kto chce się zregenerować, pogłębić swoją praktykę jogi, nauczyć się biegać, zanurzyć się w przyrodzie i naładować. Podstawowe doświadczenie w praktyce asan i bieganiu mile widziane (ale nieobowiązkowe!). Jeśli się wahasz –pisz! 

Kiedy? Gdzie?

DŁUGI WEEKEND: 11 sierpnia – 15 sierpnia 2022 r.

Zatrzymamy się w świeżo stworzonym i malowniczo położonym ośrodku Dom Przebudzeń w Porąbce w Beskidzie Małym.

Kto prowadzi?

Basia Tworek – psycholożka, wykładowczyni i nauczycielka jogiz powołania. Na co dzień znasz mnie z domowej jogi na YouTube, podcastu JOGAPDEJT, bloga basiatworek.pl, poniedziałkowych newsletterów, oraz z warszawskiej szkoły Stan Skupienia. Więcej o mnie poczytasz tutaj.

Marcin Suski – trener biegania, górski ultramaratończyk i autor poczytnego bloga z lepiejbiegać.pl Marcin w kilka lat z kanapowego nerda przeobraził się w górskiego ultramaratończyka (ćwiczącego jogę!:)). Dzięki swojej historii “od zera do superbohatera” Marcin jak mało kto potrafi wczuć się w potrzeby i obawy początkującego biegacza. Ponadto, jak na maratoń-czyka przystało, prawie nigdy się nie męczy: chętnie odpowiada na pytania o dietę biegacza, trening i motywację. Przestaliśmy już liczyć który to nasz wspólny wyjazd (bo połączenie jogi i biegania okazało się strzałem w dziesiątkę!).

Marcin Suski
Marcin Suski
Co wyniesiesz z campu?
Nauczysz się, jak lepiej
dbać o zdrowie
Zregenerujesz się
Nasmarujesz
stawy
Nauczysz się biegać
Naładujesz baterie
Wzmocnisz się
Najesz się wege
żarełkiem
No i oczywiście… poznasz fajnych ziomeczków

PROGRAM WARSZTATÓW

CZWARTEK, 11 SIERPNIA 2022

17.00 Przyjeżdżamy, otwieramy walizki, zakładamy dresy, oswajamy się z okolicą

17:15-19:00 siadamy w kręgu  i poznajemy się, a potem robimy wieczorną praktykę wprowadzającą

19:00 kolacja
po kolacji wspólny czas wolny

PIĄTEK - NIEDZIELA, 12-14 SIERPNIA 2022

7:30 dla chętnych przed jogą: indywidualny
poranny uważny spacer

8:00 – 9:00 praktyka poranna z Basią (asany i pranajama)

9:00 śniadanie

11:00–13:00 warsztaty marszobiegowe z Marcinem Suskim z lepiejbiegac.pl

13:30 obiad

17:00–18:45 wieczorna praktyka z Basią

19:00 kolacja

poniedziałek, 15 sieprnia 2022

7:30 dla chętnych przed jogą: indywidualny poranny uważny spacer 

8:00 – 9:30 przedłużona praktyka poranna  (asany i pranajama), medytacja i krąg zamykający

9:30 śniadanie
po śniadaniu: pożegnanie i wyjazd

Pomiędzy posiłkami i aktywnościami zawartymi w programie: czas dla siebie, luźne rozmowy, spacery albo wczesne spanie.

Jaka jest cena?

W pokoju 3-osobowym, 4-osobowym z łazienką: 2199 zł.

Z tajnym hasłem z cena za Camp to 2099 zł*

Cena zawiera:

nocleg

pełne
wyżywienie

3 zajęcia dziennie

*(obowiązuje przy rezerwacji do 31 grudnia 2021 r.)

ZAPISY I KONTAKT

kontakt@basiatworek.pl

Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie bezzwrotnej opłaty rezerwacyjnej
w wysokości 799 PLN/os. Numer konta podam w mailu zwrotnym.

OBOZOWICZE O CAMPACH