#charging CAMP – Boskie Ciało 2024

29 MAJA –  2 czerwca 2024,

VILLA SATVA/ KARKONOSZE

Dołącz do yogagangu na długi weekend w Karkonoszach! Joga, piękna Przyroda, dużo czasu na oddech i odpoczynek. A do tego treningi marszobiegowe dla początkujących i zaawansowanych po Karkonoskim Parku Narodowym!

Wyjazd jest dla wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania w jodze lub w bieganiu. Ninja-yogi to stan ducha! Rozkręć swoją motywację i zanurkuj w Przyrodzie na całego i z dobrą energią!

Wyobraź sobie, że przez kilka dni skupiasz się na sobie, swoich potrzebach, przyjaznym dla ciała ruchu i dobrym jedzeniu. Przypominasz sobie jak to jest mieć lekką głowę, wysypiać się i działać w rytmie przyrody.

Budzisz się o poranku, a za oknem pachną drzewa i szumi strumyk. Zaczynasz dzień od delikatnej, budzącej przyjemnie sesji jogi i pranayamy (ćwiczeń oddechowych).

Niespiesznie jesz śniadanie, idziesz na spacer, albo układasz się w słońcu z książką. W południe wspólnie wyruszamy poruszać się i pooddychać w terenie, pod czujnym okiem naszego trenera Marcina z lepiejbiegać.pl 

Uczymy się prawidłowej techniki biegowej, oddechu i eksplorujemy okolice Karkonoskiego Parku Narodowego: zwiedzamy ruiny zamku, albo cieszymy się lasem i świeżym powietrzem. Po bieganiu chętni wkładają stopy do strumyka, albo odważnie wskakują do lodowatej wody.

Po wycieczce czeka na nas obiad, który jesz powoli i dużo się śmiejesz. A wczesnym wieczorem jeszcze raz rozwijasz matę – tym razem koncentrujesz się na przyjemnym rozciąganiu i dajesz nogom odpocząć (w rolach głównych łagodne asany, vinyasa, elementy yin jogi, pranajama).

Na koniec dnia układasz się wygodnie do relaksacji, a potem siadasz do medytacji. Po takim dniu, ciepła kolacja smakuje pysznie!

Wieczorem możesz położyć się wcześnie spać (choć w trakcie wyjazdu na pewno przynajmniej raz rozpalimy ognisko i wejdziemy do sauny i balii z gorącą wodą).

Brzmi jak weekend idealny? Dla mnie tak, szczególnie na początku lata, kiedy wszyscy potrzebujemy się wzmocnić, odetchnąć od obowiązków, naładować dobrą energią, trochę wyluzować i nabrać motywacji. Jak na każdym Campie: spotkamy wspaniałych, podobnych do siebie ludzi, przypomnimy sobie o tym co ważne i zasiejemy ziarenko nawyku.

Karkonosze to jeden z najpiękniejszych i najczystszych parków narodowych w Polsce urzeka swoim pięknem – oszałamiająco pachnące lasy, rwące potoki, krystalicznie czyste jeziora i ruiny zamków. W naszych jogowych wyjazdach Przyroda zawsze odgrywa kluczową rolę. Staram się zabierać Was do takich miejsc, w których mamy szansę wyciszyć się, zdystansować i wsłuchać w naturalne rytmy pór roku i pór dnia, oraz poczuć jak rezonują one w naszym własnym ciele.

Previous slide
Next slide

Dla kogo jest NINJA-YOGIS
#charging CAMP – Boskie Ciało 2024

Dla każdego, kto chce się zregenerować, pogłębić swoją praktykę jogi, nauczyć się biegać, zanurzyć się w przyrodzie i naładować. Podstawowe doświadczenie w praktyce asan i bieganiu mile widziane (ale nieobowiązkowe!) Jeśli zamiast biegać, wolisz maszerować, to na pewno znajdziesz towarzystwo, bo oprócz grupy biegowej i marszo-biegowej jest też grupa marszowa. Jeśli się wahasz – pisz! 

Kiedy? Gdzie?

29 MAJA – 2 CZERWCA 2024 r.

Zatrzymamy się w świeżo odrestaurowanej i malowniczo położonej, otoczonej pachnącym starodrzewiem Villa Sattva w Jagniątkowie koło Karpacza – to tutaj zaczyna się wiele szlaków po Karkonoskim Parku Narodowym.

Kto prowadzi?

Basia Tworek – psycholożka, wykładowczyni i nauczycielka jogi z powołania. Na co dzień znasz mnie z domowej jogi na YouTube, podcastu JOGAPDEJT, bloga basiatworek.pl, poniedziałkowych newsletterów, z jogi w Dzień Dobry TVN oraz z instagrama. Więcej o mnie poczytasz tutaj.

Marcin Suski – trener biegania, górski ultramaratończyk i autor poczytnego bloga z lepiejbiegać.pl Marcin w kilka lat z kanapowego nerda przeobraził się w górskiego ultramaratończyka (ćwiczącego jogę!:)). Dzięki swojej historii “od zera do superbohatera” Marcin jak mało kto potrafi wczuć się w potrzeby i obawy początkującego biegacza. Ponadto, jak na maratończyka przystało, prawie nigdy się nie męczy: chętnie odpowiada na pytania o dietę biegacza, trening i motywację. Przestaliśmy już liczyć który to nasz wspólny wyjazd
(bo połączenie jogi i biegania okazało się strzałem w dziesiątkę!).

Marcin Suski
Marcin Suski
Co wyniesiesz z campu?
Nauczysz się, jak lepiej
dbać o zdrowie
Zregenerujesz się
Nasmarujesz
stawy

Pomedytujesz

Naładujesz baterie
Wzmocnisz się
Najesz się wege
żarełkiem
No i oczywiście… poznasz fajnych ziomeczków

PROGRAM WARSZTATÓW

ŚRODA, 29 MAJA 2024

17.00 Przyjeżdżamy, otwieramy walizki, zakładamy dresy, oswajamy się z okolicą

17:30-19:00 siadamy w kręgu  i poznajemy się, a potem robimy wieczorną praktykę wprowadzającą

19:00 kolacja
po kolacji wspólny czas wolny

CZWARTEK - SOBOTA, 30 MAJA - 1 CZERWCA 2024

8:00 dla chętnych przed jogą: indywidualny
poranny uważny spacer
8:00 – 9:00 praktyka poranna z Basią (asany i pranajama)
9:00 śniadanie
11:00–13:00 warsztaty marszobiegowe z Marcinem Suskim z lepiejbiegac.pl
13:30 obiad
17:00–18:45 wieczorna praktyka z Basią
19:00 kolacja

niedziela, 2 CZERWCA 2024

8:00 – 9:30 przedłużona praktyka poranna  (asany i pranajama), medytacja i krąg zamykający
9:30 śniadanie
po śniadaniu: pożegnanie i wyjazd

Pomiędzy posiłkami i aktywnościami zawartymi w programie: czas dla siebie, luźne rozmowy, spacery albo wczesne spanie.

Jaka jest cena?

W pokoju 3-osobowym, 2-osobowym z łazienką:
2299 zł (przy rezerwacji do 31.07.2023)
2499 (przy rezerwacji do 29.02.2024)
2699 (przy rezerwacji od 1.03.2024)
W pokoju single z łazienką: 2999 zł.

Z tajnym hasłem z cena za Camp to 2199 zł (obowiązuje wyłącznie przy rezerwacji do 31.07.2023)

Cena zawiera:

nocleg

pełne
wyżywienie

zajęcia jogi
3x dziennie

ZAPISY I KONTAKT

kontakt@basiatworek.pl

Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie bezzwrotnej opłaty rezerwacyjnej
w wysokości 699 PLN/os. Numer konta podam w mailu zwrotnym.

OBOZOWICZE O CAMPACH