NINJA-YOGIS #unstress CAMP 2019

Dla wszystkich pracowitych mróweczek, zestresowanych wizjonerów, przeciążonych obowiązkami, działających pod presją i niewyspanych mieszczuchów – wszystkim nam należy się czasem chwila na totalne odpuszczenie, zwolnienie tempa, skupienie na swoich potrzebach i regenerację. Szczególnie po ciężkiej zimie! W programie: joga, wyciszenie, czas na oddychanie i chodzenie w dresie, przyroda, długie spanie i ładujące warsztaty coachingowe. Jedź z nami! To będzie super-weekend w Kazimierzu!

Wyobraź sobie, że przez kilka dni nic nie musisz. Skupiasz się na sobie, swoich potrzebach, przypominasz sobie jak to jest mieć lekką głowę, wysypiać się i słuchać głosu swojego ciała.

Zaczynasz dzień od delikatnej, budzącej przyjemnie sesji jogi i pranayamy (ćwiczeń oddechowych), niespiesznie jesz śniadanie, idziesz na spacer, albo układasz się pod kocem z książką. W południe spotykamy się w najlepszym towarzystwie na warsztatach z Anette Dąbrowską – moją ulubioną psycholog, psychodietetyczką i coach. W końcu mamy wystarczająco dużo czasu na to, żeby zrozumieć jak nasze ciało reaguje na stres i co możemy z tym zrobić. Mamy przestrzeń na to żeby odnaleźć odpowiedzi na pytanie: jak sprawić, żeby na co dzień żyć w zgodzie z sobą i w przyjaźni ze swoim ciałem?
Po warsztatach nigdzie nie biegniesz, tylko masz czas na przemyślenia, głęboko oddychasz, cieszysz się Przyrodą w Siódmym Lesie. Obiad jesz powoli i dużo się śmiejesz. A wczesnym wieczorem jeszcze raz rozwijasz matę – tym razem możesz dać z siebie trochę więcej. Praktyka jest skoncentrowana na radzeniu sobie, że stresem (w rolach głównych łagodne asany, vinyasa, elementy yin jogi, pranajama). Na koniec dnia układasz się wygodnie do relaksacji. Po takim dniu, ciepła kolacja smakuje pysznie! Kładziesz się wcześnie, a rano budzisz się z uśmiechem.

Brzmi jak weekend idealny? Dla mnie tak, szczególnie w czasie przedwiośnia, kiedy potrzebuję się wzmocnić, naładować dobrą energią, trochę wyluzować i zregenerować po długiej zimie. Jak na każdym Campie: spotkamy wspaniałych, podobnych do siebie ludzi, przypomnimy sobie o tym co ważne i zasiejemy ziarenko nawyku.

Szczegółowy PROGRAM WARSZTATÓW:

>> czwartek, 7 marca 2019

17.00 Przyjeżdżamy, otwieramy walizki, zakładamy dresy, oswajamy się z okolicą

17.15– 19.00 siadamy w kręgu i poznajemy się, a potem robimy wieczorną praktykę wprowadzającą

19.00 kolacja

>>  piątek i sobota, 8-9 marca 2019

7.30 indywidualny spacer w ciszy

8.00 praktyka poranna  (asany i pranajama)

9.00 śniadanie

11.00-13.00 warsztaty coachingowe #unstress z Anette Dąbrowską

13.30 obiad

17.00-19.00 wieczorna praktyka jogi, pranajamy, medytacji i relaksacji

19.00 kolacja

>> niedziela, 10 marca 2019

7.30 indywidualny spacer w ciszy

8.00 praktyka poranna  (asany i pranajama)

9.00 śniadanie

10.30-12.00 praktyka zamykająca – yin joga, medytacja i relaksacja i krąg zamykający

ok. 12.00 wyjazd z Siódmego Lasu

Pomiędzy posiłkami i aktywnościami zawartymi w programie: czas dla siebie, luźne rozmowy na sali, spacery albo wczesne spanie.

DLA KOGO JEST NINJA-YOGIS #unstress CAMP?
Dla wszystkich zmęczonych i zestresowanych, niezależnie od stopnia zaawansowania w praktyce jogi. Podstawowe doświadczenie w praktyce asan mile widziane (ale nieobowiązkowe) – sesje będą delikatne i rozluźniające. Jeśli się wahasz –pisz! ❤

KIEDY? 7-10 marca 2019

GDZIE?
Zatrzymamy się w zanurzonym w przyrodzie Kazimierza Dolnego Siódmym Lesie – z dala od zgiełku miasta, otoczonym łąkami i polami, z piękną salą do jogi i pysznym wegetariańskim jedzeniem.

JAKA JEST CENA?

Miejsce w pokoju 2-osobowym
❤ przy zgłoszeniu do 31 grudnia 2018r na tajne hasło z newslettera 999 zł ❤
przy zgłoszeniu do 31 stycznia: 1199 zł
po 31 stycznia: 1299 zł

Miejsce w pokoju 3 lub 4-osobowym
przy zgłoszeniu do 31 stycznia: 1149 zł
po 31 stycznia: 1249zł

Pokój jednoosobowy: 1499zł

Cena zawiera:
– pobyt w Siódmym Lesie
– pełne wyżywienie
– zajęcia jogi dwa razy dziennie
– warsztaty coachingowe #unstress z Anetą Dąbrowską

ZAPISY I PYTANIA: kontakt@basiatworek.pl
Warunkiem rezerwacji jest przelanie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 600zł/os. Numer konta otrzymasz w mailu zwrotnym po przesłaniu swoich danych. Opłata rezerwacyjna jest bezzwrotna.

❤Zapraszam Cię na Ninja-Yogis #unstress Camp 2019!!! ❤

Dołącz!