::SOLD OUT:: Ninja-Yogis #superpower Camp

Wzmacniające i podnoszące energię zajęcia jogi, pyszne jedzenie, cudowna przyroda i pełna regeneracja. Daj sobie 4 listopadowe dni, podczas których  skupisz się na sobie, swoich potrzebach oraz przyjaznym dla ciała ruchu. Przypominasz sobie jak to jest mieć lekką głowę oraz rozluźnione, silne i elastyczne ciało, wysypiać się i działać we właściwym rytmie.

W Przyrodzie jesień to czas spadków energii i wchodzenia do wewnątrz. W ciele pojawia się większa sztywność, w stawach suchość, a ruchy zwalniają. Maleje ochota na aktywność i rośnie ryzyko zastojów. Dlatego właśnie na naszym listopadowym campie zatroszczymy się o siebie – aby dodać sobie energii oraz przeżyć tę ciemniejszą i zimniejszą połowę roku w dobrej formie.

Program listopadowego #superpower Campu został przemyślany tak, aby maksymalnie wykorzystać potencjał naszego ciała, podnieść sobie energię i zatroszczyć się o to, żeby dobrze przetrwać jesień. Czekają nas:
– specjalnie zaprojektowana na tę porę roku praktyka asan: poranny rozruch, wzmacnianie w południe i elastyczność wieczorem
– wyzwania na macie, wzmacnianie i nauka balansów
– pranajama – praca z oddechem
– medytacja
– Przyroda – nasz najważniejszy Nauczyciel
– roślinna kuchnia
– dużo przestrzeni na regenerację

Po listopadowym weekendzie wyjedziesz z Oczyszczalni z poczuciem ugruntowania, siły, satysfakcji i wewnętrznej radości, oraz wzbogacisz się o kilku wspaniałych jogowych przyjaciół.

PROWADZĄ:

Basia Tworek – psycholog, wykładowca i nauczycielka jogi z powołania. Na co dzień znasz ją z domowej jogi na YouTube, podcastu JOGAPDEJT, kultowego poniedziałkowego newslettera #ninjamondaymantra ,DVD, internetowego studia BeActiveTv i największej w Polsce trasy BeActiveTour Ewy Chodakowskiej oraz z warszawskiej szkoły Stan Skupienia i jogowego bloga basiatworek.pl . Więcej o Basi poczytasz tutaj.

Wiktor Wiluś – psycholog sportu, jogin i instruktor akrobatyki, który potrafi zmotywować i wytłumaczyć najtrudniejsze balanse nawet tym najbardziej opornym 🙂

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WARSZTATÓW:

>> czwartek, 31 października  2019

17.00 przyjeżdżamy, otwieramy walizki, zakładamy dresy, oswajamy się z okolicą

17.15– 19.00 siadamy w kręgu i poznajemy się, a potem robimy wieczorną praktykę wprowadzającą z Basią

19.00 kolacja

>>  piątek i sobota, 1-2 listopada 2019

7.30 indywidualny spacer w ciszy

8.00 praktyka poranna  z Basią (asany i pranajama)

9.00 śniadanie

11.00-13.00 południowa praktyka wzmacniająca z Wiktorem (wprowadzenie do balansów)

13.30 obiad

17.00-19.00 wieczorna praktyka yin-jogi, pranajamy, medytacji i relaksacji z Basią

19.00 kolacja

>> niedziela, 3 listopada 2019

7.30 indywidualny spacer w ciszy

8.00 praktyka poranna  (asany i pranajama)

9.00 śniadanie

11.00-13.00 ostatnia wspólna praktyka i krąg zamykający

13.00 obiad

po obiedzie: pożegnanie i wyjazd

Pomiędzy posiłkami i aktywnościami zawartymi w programie: czas dla siebie, grzanie się przy ogniu, czytanie, luźne rozmowy, spacery albo wczesne spanie.

DLA KOGO JEST #superpower CAMP?
Dla każdego, kto chce się zregenerować, pogłębić swoją praktykę jogi, wzmocnić się, postawić sobie nowe wyzwania w praktyce, zanurzyć się w przyrodzie i naładować. Podstawowe doświadczenie w praktyce asan mile widziane (ale nieobowiązkowe!). Jeśli się wahasz – pisz! ❤

KIEDY?
Długi weekend listopadowy Wszystkich Świętych  31 października-3 listopada 2019.

GDZIE?
Zatrzymamy się w zanurzonej w przyrodzie Oczyszczalni Wszystkich Świętych pod Warszawą – otoczonej drzewami i ścieżkami spacerowymi, z piękną salą do zajęć, artystycznie urządzonymi pokojami i własnym jeziorkiem.

JAKA JEST CENA?

W pokoju 2-osobowym z łazienką:
do 31 maja: 1199 

❤ Dla osób, które były ze mną na wcześniejszych wyjazdach, cena za warsztaty to 1099 (obowiązuje przy rezerwacji do 31 maja) ❤
po 31 maja: 1299

W pokoju 1-osobowym z łazienką: 1599

Cena zawiera:
– noclegi
– pełne wyżywienie – 3 pyszne, obfite, pełnowartościowe wegetariańskie posiłki
– zajęcia 3 razy dziennie

ZAPISY I PYTANIA: kontakt@basiatworek.pl
Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie bezzwrotnej opłaty rezerwacyjnej w wysokości 600 pln/os. Numer konta podam w mailu zwrotnym.

❤Zapraszam Cię na Ninja-Yogis #superpower camp 2019!!! ❤