Ninja-Yogis #purpose Camp 2020

Na dobry początek roku, pełen mocy start i świadome rozpoczęcie nowego cyklu – zapraszam Cię na wyjątkowy Camp otwierający 2020 rok. Na 4 dni, w styczniowy długi weekend, zaszyjemy się w Siódmym Lesie koło Kazimierza i skupimy się na poszukiwaniu swojego wewnętrznego ognia. Damy sobie czas. Nauczymy się wyciszać, przyglądać się sobie, odzyskiwać kontakt z intuicją ciała, stawiać sobie ważne dla nas (a nie dla innych!) cele i odnajdywać motywację do ich realizowania. Pomogą nam w tym joga, medytacja, coaching oraz… cudowna przyroda i pyszne jedzenie.

Każdy kto przynajmniej raz stawiał sobie postanowienia (niekoniecznie noworoczne…) wie, że właściwe określanie celu, planowanie rozkładu sił i odnajdywanie motywacji, która nie zgaśnie, to niełatwe zadanie. Na szczęście z pomocą w pielęgnacji wewnętrznej iskry, wzmacnianiu siły woli i trzymaniu steru na właściwy kurs, przychodzą nam joga i współczesna psychologia.

PROGRAM Ninja-Yogis #purpose Campu został przemyślany tak, aby jak najlepiej rozpocząć nowy rok i poczuć, że to, czego naprawdę chcemy, rezonuje nie tylko w naszej głowie, ale przede wszystkim w sercu i w ciele. Czekają nas:
– specjalnie zaprojektowana, gruntująca i dodająca mocy praktyka asan
– warsztaty coachingowe z Anette Dąbrowską
– pranajama – praca z oddechem
– medytacja
– Przyroda – nasz najważniejszy Nauczyciel

PROWADZĄ:

Basia Tworek – psycholog, wykładowca i nauczycielka jogi z powołania. Na co dzień znasz ją z domowej jogi na YouTube, podcastu JOGAPDEJT, kultowego poniedziałkowego newslettera #ninjamondaymantra ,DVD #unstress, internetowego studia BeActiveTv  oraz z warszawskiej szkoły Stan Skupienia i jogowego bloga basiatworek.pl . Więcej o Basi poczytasz tutaj.

Aneta Dąbrowska – psycholog zdrowia, psychodietetyk, coach. Nałogowo wspiera innych w zmianie i rozwoju oraz odnajdywaniu motywacji  do podejmowania codziennych wyborów, służących zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Prywatnie szczęśliwa mama dwójki dzieci i obywatelka świata. Aktualnie mieszka w Kopenhadze. Więcej o Anecie poczytasz tutaj

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WARSZTATÓW:

>> piątek, 3 stycznia 2020

17.00 przyjeżdżamy, otwieramy walizki, zakładamy dresy, oswajamy się z okolicą

17.15– 19.00 wieczorna praktyka wprowadzająca

19.00 kolacja

po kolacji – siadamy w kręgu i poznajemy się

>>  sobota i niedziela, 4-5 stycznia 2020

7.30 indywidualny spacer w ciszy

8.00 praktyka poranna  (asany i pranajama)

9.00 śniadanie

11.00-13.00 warsztaty coachingowe z Anetą Dąbrowską

13.30 obiad

16.30-18.30 wieczorna praktyka jogi, pranajamy, medytacji i relaksacji

18.30 kolacja

>> poniedziałek, 6 stycznia 2020

7.30 indywidualny spacer w ciszy

8.00 praktyka poranna  (asany i pranajama)

9.00 śniadanie

10.30-12.00 ostatnia praktyka, krąg zamykający

ok. 12.00 Wyjazd z Siódmego Lasu

DLA KOGO JEST #purpose CAMP?
Dla każdego, kto chce się wzmocnić, odnaleźć motywację, pogłębić swoją praktykę jogi, zanurzyć się w przyrodzie i naładować baterie siły woli. Podstawowe doświadczenie w praktyce asan mile widziane (ale nieobowiązkowe!). Jeśli się wahasz – pisz! ❤

KIEDY?
długi weekend 3-6 stycznia 2020

GDZIE?
Zatrzymamy się w zanurzonym w przyrodzie Siódmym Lesie niedaleko Nałęczowa i Kazimierza Dolnego – z dala od zgiełku miasta.

JAKA JEST CENA?

W pokoju 2-osobowym z łazienką:
do 30 września: 1299 zł
po 30 września: 1399 zł
❤ Dla osób, które były ze mną na wcześniejszych wyjazdach, cena za miejsce w pokoju dwuosobowym z łazienką to 1199 (obowiązuje przy rezerwacji do 30 września) ❤

W pokoju single z łazienką: 1699

Cena zawiera:
– pobyt w Siódmym Lesie
– pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
– zajęcia 3 razy dziennie

Dojeżdżamy we własnym zakresie.

ZAPISY I PYTANIA: kontakt@basiatworek.pl
Warunkiem rezerwacji jest przelanie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 600zł/os. Numer konta otrzymasz w mailu zwrotnym po przesłaniu swoich danych. Opłata rezerwacyjna jest bezzwrotna.

Zapraszam Cię na Ninja-Yogis #purpose Camp 2020!!!