::SOLD OUT:: Ninja-Yogis #motivation CAMP 2019

Jedź ze mną na długi weekend w Karkonoszach! Joga, piękna Przyroda, dużo czasu na oddech i odpoczynek. A do tego treningi marszobiegowe dla początkujących i zaawansowanych po Karkonoskim Parku Narodowym! ❤ Wyjazd jest dla wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania w jodze lub w bieganiu. Ninja-yogi to stan ducha! Rozkręć swoją motywację i zanurkuj w Przyrodzie na całego i z dobrą energią!

Wyobraź sobie, że przez kilka dni skupiasz się na sobie, swoich potrzebach, przyjaznym dla ciała ruchu i dobrym jedzeniu. Przypominasz sobie jak to jest mieć lekką głowę, wysypiać się i działać w rytmie przyrody.

Budzisz się o poranku, a za oknem pachną drzewa i szumi strumyk. Zaczynasz dzień od delikatnej, budzącej przyjemnie sesji jogi i pranayamy (ćwiczeń oddechowych), niespiesznie jesz śniadanie, idziesz na spacer, albo układasz się w słońcu z książką. W południe wspólnie wyruszamy poruszać się i pooddychać w terenie, pod czujnym okiem naszego trenera Marcina z lepiejbiegać.pl. Uczymy się prawidłowej techniki biegowej, oddechu i eksplorujemy okolice Karkonoskiego Parku Narodowego: zwiedzamy ruiny zamku, albo cieszymy się lasem i świeżym powietrzem.
Po wycieczce czeka na nas obiad, który jesz powoli i dużo się śmiejesz. A wczesnym wieczorem jeszcze raz rozwijasz matę – tym razem koncentrujesz się na przyjemnym rozciąganiu i dajesz nogom odpocząć (w rolach głównych łagodne asany, vinyasa, elementy yin jogi, pranajama). Na koniec dnia układasz się wygodnie do relaksacji, a potem siadasz do medytacji. Po takim dniu, ciepła kolacja smakuje pysznie! Kładziesz się wcześnie, a kolejnego dnia wstajesz z uśmiechem i motywacją do działania.

Brzmi jak weekend idealny? Dla mnie tak, szczególnie na początku lata, kiedy potrzebuję się wzmocnić, naładować dobrą energią, trochę wyluzować i nabrać motywacji na lato. Jak na każdym Campie: spotkamy wspaniałych, podobnych do siebie ludzi, przypomnimy sobie o tym co ważne i zasiejemy ziarenko nawyku.

Karkonosze to jeden z najpiękniejszych i najczystszych parków narodowych w Polsce urzeka swoim pięknem – oszałamiająco pachnące lasy, rwące potoki, krystalicznie czyste jeziora i ruiny zamków. W naszych jogowych wyjazdach Przyroda zawsze odgrywa kluczową rolę. Staram się zabierać Was do takich miejsc, w których mamy szansę wyciszyć się, zdystansować i wsłuchać w naturalne rytmy pór roku i pór dnia, oraz poczuć jak rezonują one w naszym własnym ciele.

PROGRAM Ninja-Yogis #motivation Camp został przemyślany tak, aby maksymalnie wykorzystać potencjał zaczynającego się lata. Czekają nas:
– specjalnie zaprojektowana na tę porę roku praktyka asan
– treningi marszobiegowe z rozgrzewką i rozciąganiem, dostosowane trudnością do Waszych potrzeb i możliwości (patrz niżej)
– pranajama – praca z oddechem
– medytacja
– Przyroda – nasz najważniejszy Nauczyciel

PROWADZĄ:

Basia Tworek – psycholog, wykładowca i nauczycielka jogi z powołania. Na co dzień znasz ją z domowej jogi na YouTube, podcastów Radio Joga, DVD, internetowego studia BeActiveTv i największej w Polsce trasy BeActiveTour Ewy Chodakowskiej, oraz z warszawskiej szkoły Stan Skupienia i jogowego bloga basiatworek.pl . Więcej o Basi poczytasz tutaj.Marcin Suski trener biegania, górski ultramaratończyk i autor poczytnego bloga z lepiejbiegać.pl Marcin w kilka lat z kanapowego nerda przeobraził się w górskiego ultramaratończyka (ćwiczącego jogę!:))Dzięki swojej historii „od zera do superbohatera” Marcin jak mało kto potrafi wczuć się w potrzeby i obawy początkującego biegacza. Ponadto, jak na maratończyka przystało, prawie nigdy się nie męczy: chętnie odpowiada na pytania o dietę biegacza, trening i motywację. To już nasz trzeci wspólny wyjazd (bo połączenie jogi i biegania okazało się strzałem w dziesiątkę!).

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WARSZTATÓW:

>> środa, 19 czerwca 2019

17.00 Przyjeżdżamy, otwieramy walizki, zakładamy dresy, oswajamy się z okolicą

17.15– 19.00 siadamy w kręgu i poznajemy się, a potem robimy wieczorną praktykę wprowadzającą

19.00 kolacja

>>  czwartek, piątek i sobota, 20-22 czerwca 2019

7.30 indywidualny spacer w ciszy

8.00 praktyka poranna  (asany i pranajama)

9.00 śniadanie

11.00-13.00 warsztaty marszobiegowe z Marcinem Suskim z lepiejbiegac.pl

13.30 obiad

17.00-19.00 wieczorna praktyka jogi, pranajamy, medytacji i relaksacji

19.00 kolacja

>> niedziela, 23 czerwca 2019

7.30 indywidualny spacer w ciszy

8.00 praktyka poranna  (asany i pranajama)

9.00 śniadanie

10.30-12.00 ostatnia praktyka w Przyrodzie, krąg zamykający

ok. 12.00 pożegnanie i wyjazd

Pomiędzy posiłkami i aktywnościami zawartymi w programie: czas dla siebie, wylegiwanie się nad strumieniem, luźne rozmowy, spacery albo wczesne spanie.

DLA KOGO JEST #motivation CAMP?
Dla każdego, kto chce się zregenerować, pogłębić swoją praktykę jogi, nauczyć się biegać, zanurzyć się w przyrodzie i naładować. Podstawowe doświadczenie w praktyce asan i bieganiu mile widziane (ale nieobowiązkowe!). Jeśli się wahasz –pisz! ❤

KIEDY? Długi weekend (Boże Ciało) 19-23 czerwca 2019

GDZIE?
Zatrzymamy się w świeżo odrestaurowanej i malowniczo położonej, otoczonej pachnącym starodrzewiem Villa Sattva w Jagniątkowie koło Karpacza – to tutaj zaczyna się wiele szlaków po Kampinoskim Parku Narodowym.

JAKA JEST CENA?

W pokoju 2-osobowym z łazienką: BRAK WOLNYCH MIEJSC
do 31 marca: 1299 zł

❤ Dla osób, które były ze mną na wcześniejszych wyjazdach, cena za warsztaty to 1199 zł (obowiązuje przy rezerwacji do 31 marca) ❤
po 31 marca: 1399 zł

W pokoju 3-osobowym z łazienką:BRAK WOLNYCH MIEJSC
do 31 marca: 1249 zł

po 31 marca: 1349 zł

W pokoju single z  łazienką: 1599 zł BRAK WOLNYCH MIEJSC

Cena zawiera:
– noclegi
– pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
– zajęcia 3 razy dziennie

Dojeżdżamy we własnym zakresie (w razie braku samochodu do Jagniątkowa można dojechać autobusem komunikacji miejskiej z Jeleniej Góry)

ZAPISY I PYTANIA: kontakt@basiatworek.pl,  tel. 792084009
Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie bezzwrotnej opłaty rezerwacyjnej w wysokości 600 pln/os. Numer konta podam w mailu zwrotnym.

❤Zapraszam Cię na Ninja-Yogis #motivation Camp 2019!!! ❤