NINJA-YOGIS #girlpower CAMP

Dla wszystkich ninja-kobiet, superbohaterek i wonder women: pań domu, szefowych, singielek i kochających partnerek, świetnie zorganizowanych pracownic, studentek, mam, córek i babć – wszystkim nam należy się czasem chwila na totalne odpuszczenie, regenerację, moment skupienia na sobie.Wyobraź sobie, że przez kilka dni nic nie musisz. Skupiasz się na sobie, swoich potrzebach, przypominasz sobie jak to jest mieć lekką głowę, wysypiać się i słuchać głosu swojego ciała.

Zaczynasz dzień od delikatnej, budzącej przyjemnie sesji jogi i pranayamy (ćwiczeń oddechowych), niespiesznie jesz śniadanie, idziesz na spacer, albo układasz się pod kocem z książką W południe jeszcze raz rozwijasz matę – tym razem możesz dać z siebie trochę więcej. Po jodze nigdzie nie biegniesz, tylko siadasz do medytacji, głęboko oddychasz, cieszysz się Przyrodą. Obiad jesz powoli i dużo się śmiejesz. A po południu spotykamy się w najlepszym towarzystwie na warsztatach coachingowych i w końcu mamy wystarczająco dużo czasu na to, żeby zadać sobie pytania jak się czuję? co mnie uszczęśliwia? i jak mam zrobić, żeby na co dzień żyć w zgodzie z sobą i w przyjaźni ze swoim ciałem? Wieczorem, przed snem idziesz zagrzać się w saunie, popływać lub zrelaksować się przy zapachu ziół.

Brzmi jak weekend idealny? Dla mnie tak, szczególnie na początku jesieni, kiedy potrzebuję zagrzać się, wzmocnić, naładować dobra energią i przygotować na tę zimniejszą i ciemniejszą połowę roku.

Pomysł na kobiecy warsztat jogowo-regeneracyjny zrodził się na herbacie z moją koleżanką Anetą, która jest coachem, mamą dwójki dzieci i razem ze mną studiowała psychologię. Aneta niedawno przeprowadziła się tu z Francji – lubię jej świeże spojrzenie na wiele spraw. Spotykamy się rzadko, bo obie jesteśmy zajęte, ale to właśnie te wspólne spotkania dają nam mnóstwo inspiracji, nową motywację, a przede wszystkim solidną porcję zrozumienia i akceptacji dla wszystkich słabości, nieracjonalnych decyzji i życiowych zakrętów (bo nikt nie zrozumie mnie tak, jak druga kobieta która już kiedyś to przechodziła…:))

Na co dzień może brakować czasu, ale każdej z nas należy się regeneracyjny weekend once in a while. Dlatego też – w kobiecym gronie – jedziemy do spa! Zaszyjemy się w przepięknym i otoczonym Przyrodą hotelu Talaria Resort & Spa nieopodal Puław

Szczegółowy PROGRAM WARSZTATÓW:
>> czwartek, 26 października

Przyjeżdżamy, otwieramy walizki, zakładamy dresy, oswajamy się z okolicą

17.00 – 19.00 siadamy w kręgu i poznajemy się, a potem robimy wieczorną praktykę wprowadzającą

19.00 kolacja

>> piątek & sobota, 27-28 października

7.30 indywidualny spacer w ciszy

8.00 praktyka poranna  (asany i pranajama)

9.00 śniadanie

11.00-13.00 praktyka południowa – asany, praca w parach, medytacja i relaksacja

13.00 obiad

16.00-19.00 wieczorne warsztaty coachingowe z Anetą Dąbrowską Coaching&Co.

19.00 kolacja

>> niedziela, 29 października

7.30 indywidualny spacer w ciszy

8.00 praktyka poranna  (asany i pranajama)

9.00 śniadanie

11.00-13.00 praktyka południowa – asany i krąg zamykający

13.00 obiad

14.00 pożegnanie

DLA KOGO JEST NINJA-YOGIS #girlpower CAMP?
Dla każdej kobiety, kto chce pogłębić swoją praktykę jogi, zanurzyć się w przyrodzie i naładować. Podstawowe doświadczenie w praktyce asan mile widziane (ale nieobowiązkowe). Jeśli się wahasz –pisz! ❤

KIEDY? 26-29 października 2017

GDZIE?
Zatrzymamy się w zanurzonym w przyrodzie dworku Talaria Resort & Spa**** niedaleko Puław– z dala od zgiełku miasta, otoczonego parkiem i jeziorami, z piękną strefą SPA, basenem, saunami i strefą relaksu.

JAKA JEST CENA?

Tak, wiem, ze miejsce jest wyjątkowo fancy, ale udało mi się wynegocjować hiperatrakcyjną cenę za nasz pobyt z wyżywieniem, dostępem do SPA, jogę i warsztaty coachingowe, ale mamy ograniczoną ilość miejsc w promocji (i to dobrze, bo grupa będzie kameralna:))

zamiast 1700zł:

W pokoju 2-osobowym z łazienką
do 22 września: 1299 zł 
❤ Dla osob posiadających aktualny karnet do Stanu Skupienia, dla nauczycielek jogi kształcących się pod moim okiem i dla ninjaz, które były ze mną na wcześniejszych wyjazdach, cena za warsztaty to 1199zł (obowiązuje przy zgłoszeniu do 3 września)
po 22 września: 1399 zł

W pokoju single łazienką:
do 22 września: 1550 zł
po 22 września: 1650 zł

Cena zawiera:
– noclegi
– pełne wyżywienie
– zajęcia jogi i warsztaty coachingowe – w sumie 3 spotkania dziennie
– dostęp do hotelowej strefy spa

❤ jeżeli bardzo chcesz jechać, a cena jest jedynym problemem – napisz

ZAPISY I PYTANIA: kontakt@stanskupienia.pl,  tel. 792084009
Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie zadatku w wysokości 600 pln/os. Numer konta podam w mailu zwrotnym po przesłaniu swoich danych. Zadatek nie jest zwrotny.

❤Zapraszam Cię na jedyny w tym roku Ninja-Yogis #girlpower Camp!!! ❤

Dołącz!