NINJA-YOGIS #girlpower CAMP 2018

Dla wszystkich ninja-kobiet, superbohaterek i wonder women: pań domu, szefowych, singielek i kochających partnerek, świetnie zorganizowanych pracownic, studentek, mam, córek i babć – wszystkim nam należy się czasem chwila na totalne odpuszczenie, regenerację, moment skupienia na sobie.
Wyobraź sobie, że przez kilka dni nic nie musisz. Skupiasz się na sobie, swoich potrzebach, przypominasz sobie jak to jest mieć lekką głowę, wysypiać się i słuchać głosu swojego ciała.

Zaczynasz dzień od delikatnej, budzącej przyjemnie sesji jogi i pranayamy (ćwiczeń oddechowych), niespiesznie jesz śniadanie, idziesz na spacer, albo układasz się pod kocem z książką W południe jeszcze raz rozwijasz matę – tym razem możesz dać z siebie trochę więcej. Po jodze nigdzie nie biegniesz, tylko siadasz do medytacji, głęboko oddychasz, cieszysz się Przyrodą. Obiad jesz powoli i dużo się śmiejesz. A po południu spotykamy się w najlepszym towarzystwie na warsztatach coachingowych i w końcu mamy wystarczająco dużo czasu na to, żeby zadać sobie pytania jak się czuję? co mnie uszczęśliwia? i jak mam zrobić, żeby na co dzień żyć w zgodzie z sobą i w przyjaźni ze swoim ciałem? Wieczorem, przed snem idziesz zagrzać się w saunie, popływać lub zrelaksować się przy zapachu ziół.

Brzmi jak weekend idealny? Dla mnie tak, szczególnie jesienią, kiedy potrzebuję zagrzać się, wzmocnić, naładować dobrą energią i przygotować na dobry start w zimniejszą i ciemniejszą połowę roku.

Pomysł na kobiecy warsztat jogowo-regeneracyjny zrodził się na herbacie z moją koleżanką Anetą, która jest coachem, mamą dwójki dzieci i razem ze mną studiowała psychologię. Aneta niedawno przeprowadziła się tu z Francji – lubię jej świeże spojrzenie na wiele spraw. Spotykamy się rzadko, bo obie jesteśmy zajęte, ale to właśnie te wspólne spotkania dają nam mnóstwo inspiracji, nową motywację, a przede wszystkim solidną porcję zrozumienia i akceptacji dla wszystkich słabości, nieracjonalnych decyzji i życiowych zakrętów (bo nikt nie zrozumie mnie tak, jak druga kobieta która już kiedyś to przechodziła…:))

Na co dzień może brakować czasu, ale każdej z nas należy się regeneracyjny weekend once in a while. Dlatego też – w kobiecym gronie – jedziemy do spa! Zaszyjemy się w przepięknym i otoczonym Przyrodą hotelu Talaria Resort & Spa nieopodal Puław

Szczegółowy PROGRAM WARSZTATÓW:
>> czwartek, 25 października

Przyjeżdżamy, otwieramy walizki, zakładamy dresy, oswajamy się z okolicą

17.30 – 19.00 siadamy w kręgu i poznajemy się, a potem robimy wieczorną praktykę wprowadzającą

19.00 kolacja

>> piątek & sobota, 26-27 października

7.30 indywidualny spacer w ciszy

8.00 praktyka poranna  (asany i pranajama)

9.00 śniadanie

11.00-13.00 praktyka południowa – asany, praca w parach, medytacja i relaksacja

13.00 obiad

16.00-19.00 wieczorne warsztaty coachingowe z Anetą Dąbrowską Coaching&Co.

19.00 kolacja

>> niedziela, 28 października

7.30 indywidualny spacer w ciszy

8.00 praktyka poranna  (asany i pranajama)

9.00 śniadanie

11.00-13.00 praktyka południowa – asany i krąg zamykający

13.00 obiad

po obiedzie – pożegnanie

DLA KOGO JEST NINJA-YOGIS #girlpower CAMP?
Dla każdej kobiety, kto chce pogłębić swoją praktykę jogi (albo dobrze ją rozpocząć), zanurzyć się w przyrodzie i naładować. Podstawowe doświadczenie w praktyce asan mile widziane (ale nieobowiązkowe). Jeśli się wahasz –pisz! ❤

KIEDY? 25-28 października 2018

GDZIE?
Zatrzymamy się w zanurzonym w przyrodzie dworku Talaria Resort & Spa**** niedaleko Puław– z dala od zgiełku miasta, otoczonego parkiem i jeziorami, z piękną strefą SPA, basenem, saunami i strefą relaksu.

JAKA JEST CENA?

zamiast 1800zł:

W pokoju 2-osobowym z łazienką
do 31 sierpnia 2018: 1399 zł
od 1 września 2018: 1499 zł
❤ Uwaga! Dla ninjaz, którzy byli ze mną na wcześniejszych wyjazdach, cena za warsztaty to 1250 zł (obowiązuje przy rezerwacji do 31 sierpnia)❤

W pokoju single łazienką:
do 31 sierpnia 2018: 1690 zł
od 1 września 2018: 1790 zł

Cena zawiera:
– noclegi
– pełne wyżywienie w opcji wegetariańskiej (z uwzględnieniem specjalnych wymagań dietetycznych)
– zajęcia jogi i warsztaty coachingowe – w sumie 3 spotkania dziennie
– nieograniczony dostęp do hotelowej strefy spa, szlafroków i ręczników

ZAPISY I PYTANIA: kontakt@basiatworek.pl,  tel. 792084009
Warunkiem rezerwacji jest przelanie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 660 pln/os. Numer konta otrzymasz w mailu zwrotnym po przesłaniu swoich danych. Opłata rezerwacyjna jest bezzwrotna.

Dołącz!