Ninja-Yogis #education Camp

Dla wszystkich ciekawskich joginów, pragnących pogłębić i uporządkować swoją wiedzę o ciele. Wejdź głębiej w praktykę i odkryj jak ważny jest Twój brzuch i organy wewnętrzne! Na campie, wspólnie z osteopatą Marcinem Bebelskim, poszukamy zależności pomiędzy organami wewnętrznymi a postawą ciała, napięciami, jakością ruchu, emocjami i samopoczuciem, oraz układem nerwowym i hormonalnym… A potem nauczymy się przekładać tę wiedzę na praktykę własną.

Na jeden przedłużony sierpniowy weekend jedziemy do cudownego Talaria Hotel & SPA – pięknego pałacu, z kameralną strefą relaksu pełną saun, ciepłej wody i ziołowych zapachów, otoczonego cudownym ogrodem, z hektarami stawów obrośniętych wybujałą roślinnością. To w tych błogich warunkach, sprzyjających relaksowi i pełnemu skupieniu na sobie, będziemy mieli dużo czasu na wspólną praktykę, zgłębianie anatomii i wiedzy o organach wewnętrznych podanej w przystępny sposób, zadawanie pytań i rozwiewanie wątpliwości.

Obok jogi niekwestionowaną gwiazdą tego wyjazdu jest osteopata Marcin Bebelski, którego znasz już z naszych rozmów w RADIO JOGA.Marcin na co dzień urzęduje w Stanie Skupienia, gdzie jest  aniołem stróżem warszawskich joginów. Specjalizuje się w terapii bólu, oraz w tropieniu prawdziwych źródeł towarzyszących nam dysfunkcji, napięć i kontuzji. Jako fizjoterapeuta, osteopata i psycholog potrafi spojrzeć na ciało i emocje w sposób holistyczny, odkrywając często przed nami zaskakujące powiązania. Uwielbiam się od niego uczyć i jestem pewna, że Ty też ogromnie skorzystasz na pracy z nim.
Oprócz codziennych wykładów, na campie Marcin proponuje Wam konsultacje oraz indywidualne zabiegi łączące osteopatię, terapię czaszkowo-krzyżową i najnowsze metody fizjoterapii.

Ten weekend to prawdziwa gratka dla wszystkich joginów, niezależnie od stopnia zaawansowania. Jako psycholog i wykładowca realizuję się kształcąc przyszłych nauczycieli na studiach podyplomowych, ale moim marzeniem jest dzielenie się pogłębioną wiedzą z każdym, a nie tylko studentami jogi. Dlatego postanowiłam sobie, że przynajmniej raz do roku zorganizuję Camp, którego nadrzędnym celem, oprócz regeneracji w Przyrodzie, będzie edukacja – pogłębianie jogowej wiedzy o pracy z ciałem, emocjami i umysłem. To pierwszy #education camp otwarty dla WSZYSTKICH – nie przegap okazji!

#education camp jest koedukacyjny i jest dla wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania w praktyce asan – odnajdą się na nim zarówno osoby początkujące, jak i intensywnie praktykujące, oraz nauczyciele jogi. Jedyny warunek to ciekawość i otwartość na nową wiedzę i eksperymentowanie na macie. Każdy wyniesie z tego weekendu wiedzę adekwatną do swoich potrzeb.

Szczegółowy PROGRAM WARSZTATÓW:
>> czwartek, 2 sierpnia

Przyjeżdżamy, otwieramy walizki, zakładamy dresy, oswajamy się z okolicą

17.15 – 19.00 wieczorna praktyka wprowadzająca

19.00 kolacja

Po kolacji – spa, spacery, chill, masaże i rozmowy

>> piątek & sobota, 3-4 sierpnia

7.30 indywidualny spacer w ciszy (można wcześniej!)

8.00 praktyka poranna  (asany i pranajama)

9.00 śniadanie

11.00-13.30 wykłady z cyklu THE POWER OF ORGANS z Marcinem Bebelskim

17.00-19.00 praktyka wieczorna (asany, medytacja)

19.00 kolacja

>> niedziela, 5 sierpnia

7.30 indywidualny spacer w ciszy

8.00 praktyka poranna  (asany i pranajama)

9.00 śniadanie

11.00-13.30 praktyka zamykająca

13.30 obiad

uwaga! po obiedzie i oficjalnym zakończeniu warsztatów możemy zostać w spa, korzystać do woli i umawiać się na zabiegi. Hotel prosi tylko o opuszczenie pokoju przed obiadem ❤

DLA KOGO JEST #EDUCATION CAMP?
dla wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania w praktyce asan – odnajdą się na nim zarówno osoby początkujące, jak i intensywnie praktykujące, oraz nauczyciele jogi. Jedyny warunek to ciekawość i otwartość na nową wiedzę i eksperymentowanie na macie. Każdy wyniesie z tego weekendu wiedzę adekwatną do swoich potrzeb. NIE BÓJ SIĘ! Jeśli się wahasz –pisz! ❤

KIEDY? 2-5 sierpnia 2018

GDZIE?
Zatrzymamy się w zanurzonym w przyrodzie dworku Talaria Resort & Spa**** niedaleko Puław– z dala od zgiełku miasta, otoczonego parkiem i jeziorami, z piękną strefą SPA, basenem, saunami i strefą relaksu.

JAKA JEST CENA?

Miejsce jest cudowne, kameralne i wyjątkowo fancy, ale udało mi się dostać hiperatrakcyjną cenę za nasz pobyt z wyżywieniem, dostępem do SPA, jogą i wykładami Marcina. Mamy ograniczoną ilość miejsc w promocji i ograniczony czas, dlatego

zamiast 1800 zł:

W pokoju 2-osobowym z łazienką:
do 17 czerwca: 1399 zł
od 18 czerwca 1499 zł
❤ Uwaga! przy rezerwacji w dniach 17-24 maja obowiązuje superzniżka jak na first minute VIP: 1299zł! (mam tylko kilka takich miejsc w promocji) ❤
❤ Dla nauczycieli jogi kształcących się pod moim okiem i dla ninjaz, którzy byli ze mną na wcześniejszych wyjazdach, cena za warsztaty to 1250 zł (obowiązuje przy rezerwacji do 24 maja)❤

W pokoju single łazienką:
do 17 czerwca: 1690 zł
od 18 czerwca: 1790 zł

Cena zawiera:
– noclegi
– pełne wyżywienie
– zajęcia 3 razy dziennie

❤ Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia zabiegu lub konsultacji u Marcina Bebelskiego

Dojeżdżamy we własnym zakresie.

ZAPISY I PYTANIA: kontakt@basiatworek.pl,  tel. 792084009
Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie bezzwrotnej opłaty rezerwacyjnej w wysokości 400 pln/os. Numer konta podam w mailu zwrotnym.

❤Zapraszam Cię na nasz pierwszy Ninja-Yogis #education Camp 2018!!! ❤

Dołącz!