Ninja-Yogis #charging Camp

Co powiesz na październik z jogą i bieganiem? Na przedłużony weekend pojedziemy do Siódmego Lasu koło Kazimierza Dolnego i zadbamy o swoje wewnętrzne ciepło! Dwie sesje asan, pranajamy i medytacji dziennie, a do tego trening marszobiegowy po okolicznych polach, łąkach i kazimierskich wąwozach – żeby dotlenić wszystkie komórki, uelastycznić tkanki, rozluźnić napięcia, nasmarować stawy i poprawić sobie odporność. Jedź z nami!Na cały październikowy weekend zaszyjemy się w cudownym Siódmym Lesie – sielskim, zanurzonym w przyrodzie zakątku, położonym w zdrowej odległości od cywilizacji i otoczonym cudownym ogrodem. To w tych błogich warunkach, sprzyjających relaksowi i pełnemu skupieniu na sobie, będziemy mieli czas na wspólną praktykę jogi, marszobiegi, głębokie oddychanie, wietrzenie głowy,  pyszne jedzenie i dużo regenerującego snu.

PROGRAM Ninja-Yogis #charging Camp został przemyślany tak, aby jak najlepiej przygotować się na zimniejszą i ciemniejszą porę roku. Czekają nas:
– specjalnie zaprojektowana na tę porę roku praktyka asan
– treningi marszobiegowe z rozgrzewką i rozciąganiem, dostosowane trudnością do Waszych potrzeb i możliwości (patrz niżej)
– pranajama – praca z oddechem
– medytacja
– Przyroda – nasz najważniejszy Nauczyciel

PROWADZĄ:

Basia Tworek – psycholog, wykładowca i nauczycielka jogi z powołania. Na co dzień znasz ją z domowej jogi na YouTube, podcastu JOGAPDEJT, kultowego poniedziałkowego newslettera #ninjamondaymantra ,DVD, internetowego studia BeActiveTv i największej w Polsce trasy BeActiveTour Ewy Chodakowskiej oraz z warszawskiej szkoły Stan Skupienia i jogowego bloga basiatworek.pl . Więcej o Basi poczytasz tutaj.

Marcin Suski trener biegania, górski ultramaratończyk i autor poczytnego bloga lepiejbiegać.pl Marcin w kilka lat z kanapowego nerda przeobraził się w górskiego ultramaratończyka (ćwiczącego jogę!:))

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WARSZTATÓW:

>> czwartek, 3 października 2019

17.00 przyjeżdżamy, otwieramy walizki, zakładamy dresy, oswajamy się z okolicą

17.15– 19.00 siadamy w kręgu i poznajemy się, a potem robimy wieczorną praktykę wprowadzającą

19.00 kolacja

>>  piątek i sobota, 4-5 października 2019

7.30 indywidualny spacer w ciszy

8.00 praktyka poranna  (asany i pranajama)

9.00 śniadanie

11.00-13.00 warsztaty marszobiegowe z Marcinem Suskim z lepiejbiegac.pl

13.30 obiad

16.30-18.30 wieczorna praktyka jogi, pranajamy, medytacji i relaksacji

18.30 kolacja

>> niedziela, 6 października 2019

7.30 indywidualny spacer w ciszy

8.00 praktyka poranna  (asany i pranajama)

9.00 śniadanie

10.30-12.00 ostatnia praktyka, krąg zamykający

ok. 12.00 Wyjazd z Siódmego Lasu

DLA KOGO JEST #charging CAMP?
Dla każdego, kto chce się zregenerować, pogłębić swoją praktykę jogi, nauczyć się biegać, zanurzyć się w przyrodzie i naładować. Podstawowe doświadczenie w praktyce asan i bieganiu mile widziane (ale nieobowiązkowe!). Jeśli się wahasz – pisz! ❤

KIEDY?
3-6 października 2019

GDZIE?
Zatrzymamy się w zanurzonym w przyrodzie Siódmym Lesie niedaleko Nałęczowa i Kazimierza Dolnego – z dala od zgiełku miasta.

JAKA JEST CENA?

W pokoju 2-osobowym z łazienką:
do 31 maja: 1199 zł
po 31 maja: 1299 zł
❤ Dla osób, które były ze mną na wcześniejszych wyjazdach, cena za miejsce w pokoju dwuosobowym z łazienką to 1099 (obowiązuje przy rezerwacji do 31 maja) ❤

W pokoju single z łazienką: 1599

Cena zawiera:
– pobyt w Siódmym Lesie
– pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
– zajęcia 3 razy dziennie

Dojeżdżamy we własnym zakresie.

ZAPISY I PYTANIA: kontakt@basiatworek.pl
Warunkiem rezerwacji jest przelanie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 600zł/os. Numer konta otrzymasz w mailu zwrotnym po przesłaniu swoich danych. Opłata rezerwacyjna jest bezzwrotna.