NINJA-YOGIS #charging CAMP 2018

Jedź ze mną na andrzejkowy weekend nad Bałtykiem! Joga, piękne wydmy i morska Przyroda, regenerujące sesje w spa, dużo czasu na oddech i odpoczynek. A do tego treningi marszobiegowe dla początkujących i zaawansowanych nad brzegiem morza i po Słowińskim Parku Narodowym! ❤ Wyjazd jest dla wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania w jodze lub w bieganiu. Ninja-yogi to stan ducha! Naładuj się na zimę i zanurkuj w Przyrodzie na całego i z dobrą energią!

Zimowy Joga Camp zapowaiada się naprawdę wyjątkowo! Jedziemy nad morze! Łeba i Słowiński Park Narodowy – jeden z najpiękniejszych i najczystszych rejonów w Polsce urzeka swoim pięknem: niesamowite wydmy, biały piasek, oszałamiająco pachnące lasy sosonowe, jeziora Łebsko i Sarsko, przesycone jodem powietrze i jedyny taki mikroklimat, przez specjalistów uważany za lepszy dla zdrowia, niż na Wyspach Kanaryskich.

W naszych jogowych wyjazdach Przyroda zawsze odgrywa kluczową rolę. Staram się zabierać Was do takich miejsc, w których mamy szansę wyciszyć się, zdystansować i wsłuchać w naturalne rytmy pór roku i pór dnia, oraz poczuć jak rezonują one w naszym własnym ciele.W Przyrodzie późna jesień to czas gromadzenia zasobów, szczególnej troski o ciało i dłuższego snu. Spada nam ochota na aktywność, ciało naturalnie robi się nieco sztywniejsze, a stawy bardziej suche. To jednak nie powód do bezruchu i zastoju!
W ciagu naszego weekendu wspólnie poszukamy takiego ruchu, który doda nam energii, dotleni, odżywi i nawilży tkanki, oraz zwiększy giętkość ciała. W ciągu dnia, na treningach marszobiegowych będziemy korzystać z uroków nadmorskiego krajobrazu, a wieczorami grzać się w saunie.

Program #charging Campu został przemyślany tak, aby maksymalnie wykorzystać potencjał tej pory roku. Czekają nas:
– specjalnie zaprojektowana na przełom jesieni i zimy praktyka asan
– treningi marszobiegowe z rozgrzewką i rozciąganiem, dostosowane trudnością do Waszych potrzeb i możliwości (patrz niżej)
– pranajama – praca z oddechem
– medytacja
– Przyroda – nasz najważniejszy Nauczyciel
– regenerujące i rozgrzewające wieczory w Spa

PROWADZĄ:

Basia Tworek – psycholog, wykładowca i nauczycielka jogi z powołania. Na co dzień znasz ją z domowej jogi na YouTube, podcastów Radio Joga, DVD, internetowego studia BeActiveTv i największej w Polsce trasy BeActiveTour Ewy Chodakowskiej, oraz z warszawskiej szkoły Stan Skupienia i jogowego bloga basiatworek.pl . Więcej o Basi poczytasz tutaj.

Marcin Suski trener biegania, górski ultramaratończyk i autor poczytnego bloga z lepiejbiegać.pl Marcin w kilka lat z kanapowego nerda przeobraził się w górskiego ultramaratończyka (ćwiczącego jogę!:))Dzięki swojej historii „od zera do superbohatera” Marcin jak mało kto potrafi wczuć się w potrzeby i obawy początkującego biegacza. Ponadto, jak na maratończyka przystało, prawie nigdy się nie męczy: chętnie odpowiada na pytania o dietę biegacza, trening i motywację. To już nasz trzeci wspólny wyjazd (bo połączenie jogi i biegania okazało się strzałem w dziesiątkę!).

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WARSZTATÓW:

>> czwartek, 29 listopada

Przyjeżdżamy, otwieramy walizki, zakładamy dresy, oswajamy się z okolicą

17.00 – 19.00 wieczorna praktyka wprowadzająca

19.00 kolacja

Po kolacji – poznajemy się lepiej: sesja q&a z Marcinem (luźno rozmawiamy o bieganiu, treningu, dobieraniu intensywności ćwiczeń, napięciach, bólu i rehabilitacji kontuzji)

>> piątek & sobota, 30 listopada – 1 grudnia

7.30 indywidualny spacer w ciszy

8.00 praktyka poranna  (asany i pranajama)

9.00 śniadanie

11.00-13.30 praktyka południowa – trening marszobiegowy nad morzem, w Słowińskim Parku Narodowym

13.30 obiad

17.00-19.00 praktyka wieczorna (asany, medytacja)

19.00 kolacja

>> niedziela, 2 grudnia

7.30 indywidualny spacer w ciszy

8.00 praktyka poranna  (asany i pranajama)

9.00 śniadanie

11.00-13.30 praktyka południowa – trening marszobiegowy nad morzem, w Słowińskim Parku Narodowym

13.30 obiad

po obiedzie: pożegnanieDLA KOGO JEST CHARGING CAMP?
Dla każdego, kto chce się zregenerować, pogłębić swoją praktykę jogi, nauczyć się biegać, zanurzyć się w przyrodzie,nacieszyć się morzem, wygrzać w saunie i naładować. Podstawowe doświadczenie w praktyce asan i bieganiu mile widziane (ale nieobowiązkowe!). Jeśli się wahasz –pisz! ❤

KIEDY? 29 listopada – 2 grudnia 2018

GDZIE?
Zatrzymamy się w położonym 150m od morza hotelu Łeba, wyposażonym w spa, sauny i basen.

JAKA JEST CENA?

zamiast 1800zł:

W pokoju 2-osobowym z łazienką
do 31 października 2018: 1399 zł
od 1 listopada 2018: 1499 zł
❤ Uwaga! Dla ninjaz, którzy byli ze mną na wcześniejszych wyjazdach, cena za warsztaty to 1250 zł (obowiązuje przy rezerwacji do 31 października)❤

W pokoju single łazienką:
do 31 października 2018: 1690 zł
od 1 listopada 2018: 1790 zł

Cena zawiera:
– noclegi
– pełne wyżywienie w opcji wegetariańskiej (z uwzględnieniem specjalnych wymagań dietetycznych)
– zajęcia jogi i warsztaty marszobiegowe – w sumie 3 spotkania dziennie
– nieograniczony dostęp do hotelowej strefy spa

ZAPISY I PYTANIA: kontakt@basiatworek.pl,  tel. 792084009
Warunkiem rezerwacji jest przelanie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 660 pln/os. Numer konta otrzymasz w mailu zwrotnym po przesłaniu swoich danych. Opłata rezerwacyjna jest bezzwrotna.
Dojeżdżamy we własnym zakresie.

❤Zapraszam Cię na Ninja-Yogis #charging Camp 2018!!! ❤

Dołącz!