MAJÓWKA NINJA-YOGIS 2018

Jedź ze mną na majówkę w Karkonoszach! Joga, piękna Przyroda, regenerujące sesje z osteopatą, dużo czasu na oddech i odpoczynek. A do tego treningi biegowe dla początkujących i zaawansowanych po Karkonoskim Parku Narodowym! ❤ Wyjazd jest dla wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania w jodze lub w bieganiu. Ninja-yogi to stan ducha! Przywitaj wiosnę i zanurkuj w Przyrodzie na całego i z dobrą energią!

 

Jedziemy w Karkonosze! Jeden z najpiękniejszych i najczystszych parków narodowych w Polsce urzeka swoim pięknem – oszałamiająco pachnące lasy, rwące potoki, krystalicznie czyste jeziora i ruiny zamków.

W naszych jogowych wyjazdach Przyroda zawsze odgrywa kluczową rolę. Staram się zabierać Was do takich miejsc, w których mamy szansę wyciszyć się, zdystansować i wsłuchać w naturalne rytmy pór roku i pór dnia, oraz poczuć jak rezonują one w naszym własnym ciele.

W Przyrodzie wiosna to czas ogromnej żywotności i produktywności. Po miesiącach uśpienia wszystko budzi się do życia, W ciele pojawia się większa giętkość, a w ruchach żwawość. Rośnie nam ochota na aktywność, zwłaszcza w Przyrodzie, wolniej się męczymy, a słońce i świeże powietrze dodają nam energii.

Program Majówki Ninja-Yogis został przemyślany tak, aby maksymalnie wykorzystać potencjał tej pory roku. Czekają nas:
– specjalnie zaprojektowana na tę porę roku praktyka asan
– treningi marszobiegowe z rozgrzewką i rozciąganiem, dostosowane trudnością do Waszych potrzeb i możliwości (patrz niżej)
– pranajama – praca z oddechem
– medytacja
– Przyroda – nasz najważniejszy Nauczyciel
– zabiegi w wykonaniu złotych rąk Marcina Bebeskiego (patrz niżej)

MÓJ ZESPÓŁ
Na tegoroczną majówkę zapraszam dwóch superMarcinów:

1. Marcin Suski z lepiejbiegać.pl to mój ukochany kuzyn, który w kilka lat z kanapowego nerda przeobraził się w górskiego ultramaratończyka (ćwiczącego jogę!:)).Dzięki swojej historii „od zera do bohatera” Marcin jak mało kto potrafi wczuć się w potrzeby i obawy początkującego biegacza. Ponadto, jak na maratończyka przystało, prawie nigdy się nie męczy: chętnie odpowiada na pytania o dietę biegacza, trening i motywację. To już nasz drugi wspólny wyjazd (zeszłoroczny Camp w Tatrach okazał się strzałem w dziesiątkę!) .Podczas majówki Marcin zabierze nas na 3 wyjątkowe treningi marszobiegowe w karkonoskiej przyrodzie (z podziałem na grupy), nauczy prawidłowo się rozgrzewać i rozciągać, oraz opowie o ćwiczeniu mięśni głębokich.

2. Marcin Bebelski calvamed.pl to osteopata i fizjoterapeuta z warszawskiego Stanu Skupienia, który specjalizuje się w terapii bólu, oraz napięciach i kontuzjach u sportowców. Jest aniołem stróżem warszawskich joginów.Jeśli jeszcze nie znasz go z naszych rozmów z cyklu Joga spotyka fizjoterapię, to koniecznie odpal RADIO JOGA!
Na majówce Marcin proponuje Wam indywidualne zabiegi łączące osteopatię, terapię czaszkowo-krzyżową i najnowsze metody fizjoterapii.

Szczegółowy PROGRAM WARSZTATÓW:
>> czwartek, 3 maja

Przyjeżdżamy, otwieramy walizki, zakładamy dresy, oswajamy się z okolicą

17.00 – 19.00 wieczorna praktyka wprowadzająca

19.00 kolacja

Po kolacji – poznajemy się lepiej: sesja q&a z Marcinami (luźno rozmawiamy o bieganiu, treningu, dobieraniu intensywności ćwiczeń, napięciach, bólu i rehabilitacji kontuzji)

>> piątek & sobota, 4-5 maja

7.30 indywidualny spacer w ciszy

8.00 praktyka poranna  (asany i pranajama)

9.00 śniadanie

11.00-13.30 praktyka południowa – trening marszobiegowy w Karkonoskim Parku Narodowym z Marcinem lepiejbiegac.pl

13.30 obiad

17.00-19.00 praktyka wieczorna (asany, medytacja)

19.00 kolacja

>> niedziela, 6 maja

7.30 indywidualny spacer w ciszy

8.00 praktyka poranna  (asany i pranajama)

9.00 śniadanie

11.00-13.30 praktyka południowa – trening marszobiegowy w Karkonoskim Parku Narodowym z Marcinem lepiejbiegac.pl

13.30 obiad

po obiedzie: pożegnanie

DLA KOGO JEST MAJÓWKA?
Dla każdego, kto chce się zregenerować, pogłębić swoją praktykę jogi, nauczyć się biegać, zanurzyć się w przyrodzie i naładować. Podstawowe doświadczenie w praktyce asan i bieganiu mile widziane (ale nieobowiązkowe!). Jeśli się wahasz –pisz! ❤

KIEDY? 3-6 maja 2018

GDZIE?
Zatrzymamy się w świeżo odrestaurowanej i malowniczo położonej, otoczonej pachnącym starodrzewiem Villa Sattva w Jagniątkowie koło Karpacza – to tutaj zaczyna się wiele szlaków po Kampinoskim Parku Narodowym.

JAKA JEST CENA?

W pokoju 2-osobowym z łazienką:
do 15 marca: 1199 zł

❤ Dla osob posiadających aktualny karnet do Stanu Skupienia, dla nauczycieli jogi kształcących się pod moim okiem i dla ninjaz, którzy byli ze mną na wcześniejszych wyjazdach, cena za warsztaty to 1099 zł (obowiązuje przy rezerwacji do 15 marca)
do 9 kwietnia: 1299 zł
po 9 kwietnia: 1399 zł

W pokoju single łazienką:
do 9 kwietnia: 1590 zł
po 9 kwietnia: 1690 zł

Cena zawiera:
– noclegi
– pełne wyżywienie
– zajęcia 3 razy dziennie

❤ Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia zabiegu u Marcina Bebelskiego

Dojeżdżamy we własnym zakresie (w razie braku samochodu do Jagniątkowa można dojechać autobusem komunikacji miejskiej z Jeleniej Góry)

ZAPISY I PYTANIA: kontakt@basiatworek.pl,  tel. 792084009
Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie bezzwrotnej opłaty rezerwacyjnej w wysokości 400 pln/os. Numer konta podam w mailu zwrotnym.

❤Zapraszam Cię na Majówkę Ninja-Yogis 2018!!! ❤

Nie wiesz czy to na pewno dla Ciebie? Przeczytaj relację z Ninja-Yogis Summer Campu 2017 w Tatrach

Dołącz!