Spotkajmy się osobiście!

Intensywnie pracuję nad tym, żebyśmy mogli spotykać się na jodze u Ciebie w domu. Dzięki YouTube widzimy się regularnie (mam nadzieję!) i możesz praktykować o tej porze dnia, która najbardziej Ci odpowiada.
Nic jednak nie zastąpi żywego, autentycznego kontaktu. Dlatego – jeśli tylko masz sposobność – zapraszam Cię na wspólne warsztaty, wyjazdy i zajęcia na żywo. Spotkajmy się osobiście i przybijmy sobie piątkę!

 

MAJÓWKA NINJA-YOGIS 2018

  • 3-6 maja 2018
  • Karkonosze

Jedź ze mną na majówkę w Karkonoszach! Joga, piękna Przyroda, regenerujące sesje z osteopatą, dużo czasu na oddech i odpoczynek. A do tego treningi biegowe dla początkujących i zaawansowanych po Karkonoskim Parku Narodowym! ❤ Wyjazd jest dla wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania w jodze lub w bieganiu. Ninja-yogi to stan ducha! Przywitaj wiosnę i zanurkuj w Przyrodzie na całego i z dobrą energią!

Dołącz!

#OFFLINE 2018

  • 11-18 sierpnia, 18-25 sierpnia, 1-8 września, 8-15 września, 15-22 września
  • Chorwacja, morze Adriatyckie

Czas na prawdziwą Przygodę! Wakacje muszą być wyjątkowe. A w tym roku ma szansę spełnić się Twoje marzenie z dzieciństwa o fantastycznych podróżach i niezwykłych przygodach. Wyobraź sobie, że na 7 dni wprowadzamy się do najprawdziwszej latarni morskiej na Adriatyku i włączamy tryb offline. Joga, praca z ciałem, roślinna kuchnia, ciepłe morze i piękna przyroda – zaklep sobie miejsce na pokładzie już teraz!

Dołącz!

JOGA-LAB W STANIE SKUPIENIA

  • wtorki 19.30 - 20.00, czwartki 19.30 - 20.00
  • Stan Skupienia, Plac Zbawiciela 2B/16

JOGA-LAB to regularne zajęcia, na których w kameralnej grupie pogłębiamy wiedzę o własnym ciele i oddechu. Podejmujemy nowe jogiczne wyzwania i uczymy się podchodzić do praktyki jogi z niegasnącą radością i świeżością, w atmosferze wolnej od presji, osądów czy rywalizacji.
Spotykamy się regularnie we wtorki i czwartki w Stanie Skupienia na warszawskim Placu Zbawiciela.

Dołącz!

LEKCJE INDYWIDUALNE

  • kiedy Ci pasuje? :)
  • Warszawa

Lubisz pracować w pojedynkę lub w małej grupie? Potrzebujesz, żeby godziny zajęć i program były dostosowane do Twoich potrzeb?

Dołącz!