Spotkajmy się osobiście!

Dzięki YouTube widzimy się regularnie (mam nadzieję!) i możesz praktykować o tej porze dnia, która najbardziej Ci odpowiada.
Nic jednak nie zastąpi żywego, autentycznego kontaktu. Dlatego zapraszam Cię na wspólne warsztaty, wyjazdy i zajęcia na żywo. Spotkajmy się osobiście i przybijmy sobie piątkę! Stańmy wspólnie na macie. dajmy sobie czas na pogłębioną praktykę. Jedź ze mną!

 

Ninja-Yogis #education Camp

  • 2-5 sierpnia 2018
  • Talaria Hotel & SPA

Dla wszystkich ciekawskich joginów, pragnących pogłębić i uporządkować swoją wiedzę o ciele. Wejdź głębiej w praktykę i odkryj jak ważny jest Twój brzuch i organy wewnętrzne! Na campie, wspólnie z osteopatą Marcinem Bebelskim, poszukamy zależności pomiędzy organami wewnętrznymi a postawą ciała, napięciami, jakością ruchu, emocjami i samopoczuciem, oraz układem nerwowym i hormonalnym… A potem nauczymy się przekładać tę wiedzę na praktykę własną.

Dołącz!

#OFFLINE 2018

  • 11-18 sierpnia, 18-25 sierpnia, 1-8 września, 8-15 września, 15-22 września
  • Chorwacja, morze Adriatyckie

Czas na prawdziwą Przygodę! Wakacje muszą być wyjątkowe. A w tym roku ma szansę spełnić się Twoje marzenie z dzieciństwa o fantastycznych podróżach i niezwykłych przygodach. Wyobraź sobie, że na 7 dni wprowadzamy się do najprawdziwszej latarni morskiej na Adriatyku i włączamy tryb offline. Joga, praca z ciałem, roślinna kuchnia, ciepłe morze i piękna przyroda – zaklep sobie miejsce na pokładzie już teraz!

Dołącz!

JOGA-LAB W STANIE SKUPIENIA

  • wtorki 19.30 - 21.30,
  • Stan Skupienia, Plac Zbawiciela 2B/16

JOGA-LAB to regularne zajęcia, na których w kameralnej grupie pogłębiamy wiedzę o własnym ciele i oddechu. Podejmujemy nowe jogiczne wyzwania i uczymy się podchodzić do praktyki jogi z niegasnącą radością i świeżością, w atmosferze wolnej od presji, osądów czy rywalizacji.
Spotykamy się regularnie we wtorki wieczorem w Stanie Skupienia na warszawskim Placu Zbawiciela.

Dołącz!

LEKCJE INDYWIDUALNE

  • kiedy Ci pasuje? :)
  • Warszawa

Lubisz pracować w pojedynkę lub w małej grupie? Potrzebujesz, żeby godziny zajęć i program były dostosowane do Twoich potrzeb?

Dołącz!