Spotkajmy się osobiście!

Dzięki YouTube widzimy się regularnie (mam nadzieję!) i możesz praktykować o tej porze dnia, która najbardziej Ci odpowiada.
Nic jednak nie zastąpi żywego, autentycznego kontaktu. Dlatego zapraszam Cię na wspólne warsztaty, wyjazdy i zajęcia na żywo. Spotkajmy się osobiście i przybijmy sobie piątkę! Stańmy wspólnie na macie. dajmy sobie czas na pogłębioną praktykę. Jedź ze mną!

 

NINJA-YOGIS #girlpower CAMP 2018

  • 25-28 października 2018
  • Talaria Resort&SPA 4*

Dla wszystkich ninja-kobiet, superbohaterek i wonder women: pań domu, szefowych, singielek i kochających partnerek, świetnie zorganizowanych pracownic, studentek, mam, córek i babć – wszystkim nam należy się czasem chwila na totalne odpuszczenie, regenerację, moment skupienia na sobie.

Dołącz!

NINJA-YOGIS #charging CAMP 2018

  • 29 listopada - 2 grudnia 2018
  • Łeba

Jedź ze mną na andrzejkowy weekend nad Bałtykiem! Joga, piękne wydmy i morska Przyroda, regenerujące sesje w spa, dużo czasu na oddech i odpoczynek. A do tego treningi marszobiegowe dla początkujących i zaawansowanych nad brzegiem morza i po Słowińskim Parku Narodowym! ❤ Wyjazd jest dla wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania w jodze lub w bieganiu. Ninja-yogi to stan ducha! Naładuj się na zimę i zanurkuj w Przyrodzie na całego i z dobrą energią!

Dołącz!

JOGA-LAB W STANIE SKUPIENIA

  • wtorki 19.30 - 21.30,
  • Stan Skupienia, Plac Zbawiciela 2B/16

JOGA-LAB to regularne zajęcia, na których w kameralnej grupie pogłębiamy wiedzę o własnym ciele i oddechu. Podejmujemy nowe jogiczne wyzwania i uczymy się podchodzić do praktyki jogi z niegasnącą radością i świeżością, w atmosferze wolnej od presji, osądów czy rywalizacji.
Spotykamy się regularnie we wtorki wieczorem w Stanie Skupienia na warszawskim Placu Zbawiciela.

Dołącz!

LEKCJE INDYWIDUALNE

  • kiedy Ci pasuje? :)
  • Warszawa

Lubisz pracować w pojedynkę lub w małej grupie? Potrzebujesz, żeby godziny zajęć i program były dostosowane do Twoich potrzeb?

Dołącz!