Spotkajmy się osobiście!

Dzięki YouTube widzimy się regularnie (mam nadzieję!) i możesz praktykować o tej porze dnia, która najbardziej Ci odpowiada.
Nic jednak nie zastąpi żywego, autentycznego kontaktu. Dlatego zapraszam Cię na wspólne warsztaty, wyjazdy i zajęcia na żywo. Spotkajmy się osobiście i przybijmy sobie piątkę! Stańmy wspólnie na macie. dajmy sobie czas na pogłębioną praktykę. Jedź ze mną!

 

Warsztaty #intentions w Warszawie

  • 8 grudnia, godz. 10.00-13.00
  • Samo Centrum Wszechświata, wejście od ul. Krochmalnej

Przejdźmy przez przełom roku z naprawdę dobrą energią! Na naszych ostatnich warsztatach w 2019 skupimy się na określaniu intencji na najbliższe miesiące i wspólnie poszukamy odpowiedzi na kilka bardzo ważnych pytań: Czy warto stawiać sobie postanowienia noworoczne? Czy mamy szansę wytrwać w realizacji swoich celów? Czy siła woli istnieje, a jeśli tak to gdzie dokładnie mieszka? Jak joga i neuropsychologia idą w parze w ulepszaniu naszej motywacji? Jak skupić się na tym co naprawdę ważne i uniknąć czyhających na nas pułapek?

Ninja-Yogis #vision Camp 2019

  • 13-15 grudnia 2019
  • Zagroda Ojrzanów k/Warszawy

Fizyczny aspekt jogi to dopiero początek. Każda asana ma swoją nazwę, za którą kryją się często wskazówki, które mogą nam pomóc zrozumieć to, jak powinniśmy pracować w pozycji i jakie korzyści daje ona naszemu ciału. Ale za każdą nazwą asany kryje się też drugie dno: ukryte znaczenie, które – jeśli je zgłębimy – pomoże nam odkryć coś o nas samych. Na ostatnim w 2019 roku Campie, wykorzystamy senną energię zimy i zanurkujemy głębiej w siebie. W poszukiwaniu wizji: odpowiedzi i wskazówek w pracy nad sobą – w tym szczególnym czasie, kiedy kończy się stary rok i otwierają się nowe drzwi.

Ninja-Yogis #purpose Camp 2020

  • 3-6 stycznia 2020
  • Siódmy Las k/Kazimierza

Na dobry początek roku, pełen mocy start i świadome rozpoczęcie nowego cyklu – zapraszam Cię na wyjątkowy Camp otwierający 2020 rok. Na 4 dni, w styczniowy długi weekend, zaszyjemy się w Siódmym Lesie koło Kazimierza i skupimy się na poszukiwaniu swojego wewnętrznego ognia. Damy sobie czas. Nauczymy się wyciszać, przyglądać się sobie, odzyskiwać kontakt z intuicją ciała, stawiać sobie ważne dla nas (a nie dla innych!) cele i odnajdywać motywację do ich realizowania. Pomogą nam w tym joga, medytacja, coaching oraz… cudowna przyroda i pyszne jedzenie.

Ninja-Yogis #unstress Camp 2020

  • 28 lutego - 1 marca 2020
  • Zagroda Ojrzanów k/Warszawy

Dla wszystkich pracowitych mróweczek, zestresowanych wizjonerów, przeciążonych obowiązkami, działających pod presją i niewyspanych mieszczuchów – wszystkim nam należy się czasem chwila na totalne odpuszczenie, zwolnienie tempa, skupienie na swoich potrzebach i regenerację. Szczególnie po ciężkiej zimie!  W programie: joga, wyciszenie, czas na oddychanie i chodzenie w dresie, przyroda, medytacja, długie spanie i ładujące spacery. To działa – przetestowałam to z #yogagangiem już 2 lata z rzędu! Jedź z nami!