Spotkajmy się osobiście!

Dzięki YouTube widzimy się regularnie (mam nadzieję!) i możesz praktykować o tej porze dnia, która najbardziej Ci odpowiada.
Nic jednak nie zastąpi żywego, autentycznego kontaktu. Dlatego zapraszam Cię na wspólne warsztaty, wyjazdy i zajęcia na żywo. Spotkajmy się osobiście i przybijmy sobie piątkę! Stańmy wspólnie na macie. dajmy sobie czas na pogłębioną praktykę. Jedź ze mną!

 

::SOLD OUT:: Ninja-Yogis #motivation CAMP 2019

 • 19-23.06.2019
 • Karkonosze, Villa Sattva

Jedź ze mną na długi weekend w Karkonoszach! Joga, piękna Przyroda, dużo czasu na oddech i odpoczynek. A do tego treningi marszobiegowe dla początkujących i zaawansowanych po Karkonoskim Parku Narodowym! ❤ Wyjazd jest dla wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania w jodze lub w bieganiu. Ninja-yogi to stan ducha! Rozkręć swoją motywację i zanurkuj w Przyrodzie na całego i z dobrą energią!

Ninja-Yogis #education Camp

 • 13-19 lipca 2019
 • Siódmy Las k/warszawy

Dla wszystkich ciekawskich joginów, pragnących pogłębić i uporządkować swoją wiedzę o ciele. Wejdź głębiej w praktykę i odkryj jak ważny jest Twój brzuch i organy wewnętrzne! Na wyjątkowym, tygodniowym letnim campie, wspólnie z osteopatą Marcinem Bebelskim, poszukamy zależności pomiędzy organami wewnętrznymi a postawą ciała, napięciami, jakością ruchu, emocjami i samopoczuciem, oraz układem nerwowym i hormonalnym… A potem nauczymy się przekładać tę wiedzę na praktykę własną.

Warsztaty #goodvibes w Warszawie

 • 21 lipca, godz. 10.00-13.00
 • Samo Centrum Wszechświata, wejście od ul. Krochmalnej

Jak najlepiej naładować się dobrą energią, dobrymi intencjami i dobrymi myślami? Jak przypomnieć sobie o tym, co naprawdę ważne i co nas naprawdę wzmacnia? Jak oddzielić duchowe, wspierające ziarna od marketingowych plew i napompowanych wyprzedażowych emocji? Jak się uziemić? Jak zadbać o wewnętrzną równowagę i dobry nastrój? Dokładnie tym zajmiemy się na lipcowych warsztatach w Warszawie. Zapisz się już teraz!

Ninja-Yogis #summer Camp 2019

 • 24-30 sierpnia 2019
 • Folwark Jackowo k/Łeby

Wakacje muszą być wyjątkowe! W sierpniu jedziemy do mojej sekretnej miejscówki nad polskim morzem na Ninja Yogis Summer Camp 2019! Joga, piękna dzika Przyroda, pachnący las, ciepły piasek i szum fal. Plus pyszne jedzenie, regeneracja, dużo czasu na oddech, odpoczynek i wędrówki. Zapowiada się mnóstwo dobrej zabawy i fantastycznych odkryć!

Ninja-Yogis #charging Camp

 • 3-6 października 2019
 • Siódmy Las k/Kazimierza

Co powiesz na październik z jogą i bieganiem? Na przedłużony weekend pojedziemy do Siódmego Lasu koło Kazimierza Dolnego i zadbamy o swoje wewnętrzne ciepło! Dwie sesje asan, pranajamy i medytacji dziennie, a do tego trening marszobiegowy po okolicznych polach, łąkach i kazimierskich wąwozach – żeby dotlenić wszystkie komórki, uelastycznić tkanki, rozluźnić napięcia, nasmarować stawy i poprawić sobie odporność. Jedź z nami!

Ninja-Yogis #superpower Camp

 • 31 października - 3 listopada 2019
 • Oczyszczalnia Wszystkich Świętych k/Warszawy

Wzmacniające i podnoszące energię zajęcia jogi, pyszne jedzenie, cudowna przyroda i pełna regeneracja. Daj sobie 4 listopadowe dni, podczas których  skupisz się na sobie, swoich potrzebach oraz przyjaznym dla ciała ruchu. Przypominasz sobie jak to jest mieć lekką głowę oraz rozluźnione, silne i elastyczne ciało, wysypiać się i działać we właściwym rytmie.