ELASTYCZNOŚĆ JOGINA

Skąd bierze się elastyczność i czy można ją zmieniać? Dlaczego niektórzy potrafią bez problemu zrobić szpagat, a inni nie mogą skłonić się do podłogi? Czy istnieje „dobry ból”? Czy, jak i kiedy się rozciągać? Co to jest odruch mięśnia na rozciąganie? Jak pracować z kontuzjami? Czy warto dążyć do szpagatu?
POSŁUCHAJ mojej rozmowy z Marcinem Bebelskim – moim ukochanym osteopatą ze Stanu Skupienia.

____________________

RADIO JOGA to mój nowy projekt : podcasty do słuchania gdziekolwiek tylko masz ochotę! Jego celem jest pokazanie, że joga wykracza daleko poza matę.  Joga to styl życia i sposób myślenia o własnym ciele, myślach i emocjach, oraz o świecie i relacjach z innymi. Joga to sposób działania, którego podstawą jest szacunek, prawda, zdolność dziwienia się, oraz elastyczność – w równej mierze – ciała i umysłu.
Głęboko wierzę, że zadaniem joginów jest zachowanie otwartej głowy, aktualizowanie posiadanej wiedzy, zadawanie pytań, docenianie różnorodności i skupianie się na tym, co nas łączy.
Do RADIA JOGA zapraszam gości z różnych dziedzin, a swoich rozmówców postanowiłam dobierać według jednego klucza: to osoby, które mnie inspirują i od których chcę się uczyć.
Mam nadzieję, że wyniesiesz z naszych rozmów dużo cennego dla siebie i własnej praktyki.

A jeśli uznasz, że to wartościowe rozmowy – udostępniaj, dziel się, komentuj i podsuwaj tematy do dalszych rozmów. Motywuj mnie, bo jestem tu dla Ciebie. I dzięki osobom takim jak Ty rodzina ninja-yogis rośnie i TAK BARDZO rządzi! Spread love, ninja! Niech Moc będzie z nami!